Odwiedziła córkę w pracy. Kiedy złożyła zamówienie, polały się łzy

12

Nie lada niespodziankę sprawiła swojej córce pewna Amerykanka. Matka postanowiła odwiedzić pociechę w pracy. Kiedy nastolatka usłyszała wiadomość, którą rodzicielka miała jej do przekazania, nie mogła powstrzymać łez szczęścia. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa!

Odwiedziła córkę w pracy. Kiedy złożyła zamówienie, polały się łzy
Mama zaskoczyła swoją córkę Emily nietypowym zamówieniem (TikTok)

Emily Mejia pracuje na co dzień jako baristka w popularnej sieci kawiarni. W zeszłym roku u jej siostry Megan zdiagnozowano ostrą białaczkę limfatyczną. Utrzymująca dobre relacje z 13-latką Emily była kompletnie zdruzgotana.

To było dla mnie za dużo. Leżałam na podłodze i płakałam. (…) To zdecydowanie najtrudniejsza rzecz, przez jaką kiedykolwiek przeszłam – wspomina swoją reakcję na smutne wieści Emily.

Jej mama zaczęła zamawiać kawę. Nie mogła uwierzyć w to, co słyszy

Chora 13-latka została poddana kilku cyklom chemioterapii. Lekarze nie dawali jej jednak większych szans na przeżycie. Megan i Emily szczególnie mocno w trudnych chwilach wspierała ich mama Christine.

Pewnego dnia matka nastolatek odebrała telefon, który całkowicie zmienił jej życie. Dzwonił lekarz z wynikami ostatnich badań Megan. Okazało się, że 13-latka pokonała nowotwór.

Na początku nie pomyślałam nawet o tym, żeby powiedzieć Megan, czyli głównej zainteresowanej. Wiedziałam, że muszę w pierwszej kolejności przekazać dobre wieści Emily. Była akurat w pracy, więc postanowiłam, że ją zaskoczę – opowiada Christine Mejia.

Kobieta zaczęła udawać, że przyjechała do Starbucksa jedynie po kawę. Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych widać, jak składa zamówienie w okienku.

Poproszę duże latte, z jednym shotem espresso, na mleku z 2 proc. tłuszczu, dodatkiem syropu i w 100 proc. wolne od raka – zwróciła się do swojej córki.

Popłakała się ze szczęścia w pracy

Emily zaczęła dopytywać, czy na pewno się nie przesłyszała. Kiedy mama potwierdziła wiadomość, początkująca baristka rozpłakała się.

Po usłyszeniu wcześniej tylu złych wiadomości, było to trochę jak powiew świeżego powietrza. Nie mogłam w to uwierzyć – opisuje nastolatka.

Zobaczcie sami to wzruszające nagranie!

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Matka i córka postanowiły po wszystkim wspólnie zawiadomić 13-letnią Megan o wynikach jej badań. Dziewczyna jest na najlepszej drodze do pełnego wyzdrowienia. Wkrótce ma przejść przeszczep szpiku kostnego, aby mieć pewność, że nowotwór już nie powróci.

Obejrzyj także: Węgiel: "Nigdy nie myślałam, że będę kiedyś śpiewać"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić