Odważna deklaracja Schreiber. Ludzie się jej boją?

115

Marianna Schreiber to z pewnością postać nietuzinkowa. Dała się poznać opinii publicznej jako żołnierka, niedoszła polityczka czy prawie modelka, bowiem ma za sobą start w programie "Top Model" w telewizji TVN. Po wygranej walce w organizacji Clout MMA twierdzi teraz, że ludzie zaczynają się jej bać na ulicy.

Odważna deklaracja Schreiber. Ludzie się jej boją?
Odważna deklaracja Schreiber. Ludzie się jej boją? (Instagram.com)

Marianna Schreiber już nie raz dała o sobie znać. Kobieta zasłynęła w 2021 roku dzięki udziałowi w programie TVN-u pt. "Top Model" (10. edycja show). Twierdziła, że zrobiła to wbrew wiedzy męża, polityka Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera. Niestety dla niej, ostatecznie nie udało jej się zostać modelką, gdyż dość szybko odpadała z produkcji.

Potem Schreiber próbowała swoich sił w polityce, ale podobnie jak z modelingiem, wyszła z tego mała klęska. Niedawno podjęła się nowego wyzwania w karierze i dołączyła do freakowej organizacji Clout MMA.

Po wygraniu z Moniką Laskowską zyskała dodatkowy rozgłos i przede wszystkim pewność siebie, którą emanuje w mediach społecznościowych. W grudniu informowała jednak o groźnej sytuacji, która spotkała ją na ulicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy duchowni w Polsce powinni mieć stałą, z góry ustaloną pensję? Sonda uliczna
Właśnie szłam do domu, ktoś za mną szedł i krzyczał: "je**ć pis! Je**ć PiS! Haha, Ty prostytutko, sprzedajna pisowska". Ludzie! Co z Wami się dzieje? Może naprawdę warto czasem odpuścić i nie tworzyć takich beznadziejnych sytuacji? - napisała Marianna Schreiber.

Ludzie boją się Schreiber?

Minęło kilka tygodni i wygląda na to, że po zwycięskiej walce ludzie zaczęli bać się niedoszłej polityk. Tak przynajmniej uważa Marianna Schreiber, która dodała wymowny wpis w mediach społecznościowych.

Teraz jak mnie gdzieś widzą to mają pełną zbroję. Żaden odważny wcześniej w internecie nie podejdzie i nie powie słowa prosto w oczy. Marianki się boją. Na swój sposób to słodkie - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Schreiber wywołała lawinę komentarzy pod swoim wpisem. Większość z nich jest dla niej mało przychylna, a niektóre nie nadają się wprost do cytowania. - Niech Pani ochłonie. Bije Pani zabieganiem o atencje wszystkich - podkreśla jeden z internautów.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić