Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|

Ograbili Niemców na 3 mln zł. Wpadli w Polsce

39
Podziel się:

Funkcjonariusze CBŚP we współpracy z niemiecką policją rozbili gang i odzyskali skradziony w Niemczech towar o łącznej wartości ponad 3 mln zł. Podczas akcji zatrzymano 7 osób.

Ograbili Niemców na 3 mln zł. Wpadli w Polsce
Funkcjonariusze CBŚP rozbili gang działający w Niemczech (CBŚP)

W nocy z 24 na 25 lutego w Niemczech doszło do kradzieży z włamaniem do pojazdów ciężarowych. Łupem sprawców padło ponad 100 wysokiej klasy rowerów wartych łącznie blisko 2,1 mln zł.

Niemieccy funkcjonariusze poinformowali o kradzieży policjantów z Centralnego Biura Śledczego Policji. Przekazali, że sprawcy działali w kilkuosobowej grupie i przemieszczali się samochodami osobowymi oraz pojazdem ciężarowym. Z okolic Berlina pojechali kolumną kilku pojazdów w kierunku granicy z Polską.

Policjanci CBŚP natychmiast przystąpili do działania i objęli obserwacją wszystkie osoby jadące w kolumnie od granicy polsko-niemieckiej. Udało im się dotrzeć do miejsc zamieszkania podejrzanych i do magazynu, gdzie rozładowywano skradziony towar.

Gang rozbity. Odzyskano skradzione mienie o wartości ponad 3 mln zł

W krótkim czasie, w różnych rejonach Gorzowa Wlkp. i okolic zatrzymano 7 osób uczestniczących w nocnym wyjeździe lub odbierających towar. Policjanci odzyskali nie tylko skradzione tej nocy rowery, ale ujawnili także inne przedmioty, które najprawdopodobniej pochodzą z przestępstw popełnionych w Niemczech.

Policjanci dotarli do drugiego magazynu, gdzie znajdowało się mnóstwo artykułów spożywczych, przemysłowych oraz odzieży różnych marek, jak również 7 motocykli co do których istnieje podejrzenie, że mogą pochodzić z kradzieży. Łącznie podczas realizacji zabezpieczono mienie pochodzące z przestępstw o szacunkowej wartości ponad 3 mln zł - informuje CBŚP.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej, z czego 6 osób jest podejrzanych o udział w pięciu kradzieżach z włamaniem. Jedna osoba usłyszała zarzut paserstwa. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy.

Zobacz także: Przypadki napaści seksualnej w "taksówkach na aplikację". Ofiar jest coraz więcej. "Skandal!"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(39)
kloss88
4 miesiące temu
No to teraz za splamienie dobrego imienia Polski i Polakow za kare bieg na przelaj przez pole minowe
Polton
4 miesiące temu
nie ma czegoś takiego jak okradanie niemców zwłaszcza tych co jeszcze dzisiaj wspierają terrorystów rosyjskich my po prostu odzyskujemy to co nam zagrabiono podczas 2 wojny światowej ta milicja to ich jeszcze eskortować powinna do granicy to jest odzyskanie mienia przez polskich patriotów bo rząd żydowski pisowski nie dba o Polskie mienie i nic z tym nie robi aby niemcy zapłacili za to co zrobili Polsce i Polakom podczas 2 światowej
stan33
4 miesiące temu
Po co krasc,jako dyrektor,prezes czy premier,lepiej krasc,jako zwykly zlodziej.
Hehxc
4 miesiące temu
Ciekawe jakiego byli koloru ci lekarze z Polski?
ArWi
4 miesiące temu
ale ta policja to "gieroje", w sumie odbierali od tych co sami kradli.
brocha
4 miesiące temu
im siem nalezy
Polak
4 miesiące temu
Zaskakujące że w komentarzach broni się złodziei. To byli polscy złodzieje nie da się tego ukryć można się tylko wstydzić
Cukier
4 miesiące temu
Ruskie nie muszą troli wynajmować nawet ....polaczki sami się zjadają Jesteście obrzydliwi z tymi wpisami
PrzemekSierad...
4 miesiące temu
Jeśli anonimus uderzą w europejskie i polskie miejsca pracy ,przez blokadę resztek handlu nieobjętego sankcjami, znaczy ,że są czyimś narzędziem ,do wywołania wojny światowej i przekształcenia tego krwawego konfliktu lokalnego pomiędzy Ukrainą a Rosją , o skrawek ziem w Donbasie , w konflikt światowy.To na pewno uderzy w Unię Europejską,Niemcy ,Francję ,Polskę,Hiszpanię etc .Bedzie czarno na białym widać przeciwko komu jest faktycznie skierowane ostrze tego konfliktu, nie pośrednio,o nie , ale bezpośrednio.Usa nie stworzyły mostu powietrznego ,Chiny nadal handlują z Rosją i ich anonimus nie atakują,UK umywa rączki frachtując chińskie towary przez oceany ,Izrael praktykuję z Rosją jakby czytali z rozkładu jazdy .i wszystko się układa w zbiór.
***** ***
4 miesiące temu
Cyganie ??????????????? Polacy ???? odbierają to co Niemcy zrabowali podczas wojny !!!!!
J-23 .
4 miesiące temu
To jest tak jak bogaty ma biednego sąsiada .
nero
4 miesiące temu
A Nasze Polskie Dobro co Ukradli w czasie Wojny kiedy oddadzą ??? tam w Dreżnie widziałem całą kupę naszego Polskiego Dobra !!!.
hhh
4 miesiące temu
Niemcy też nakradli z Polski w czasie wojny.Nie żal mi ich.
PSIII
4 miesiące temu
...wstyd, ale nie wiadomo czy to Polacy skradli, czy tylko Polska była krajem ucieczki? Z innej beczki to donaldzino POjechał do Budapesztu wspierać Putina i zagłuszyć głos sumienia. TAki sprawiedliwy inaczej.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić