Ogromna bójka na plaży. W ruch poszły leżaki

92

Na wybrzeżu w Essex doszło do ogromnej bójki. Grupa pijanych mężczyzn nagle zaczęła się bić. W ruch poszły także leżaki, krzesła i szklane butelki. Sprawą zajęła się policja. Wszystko nagrano.

Ogromna bójka na plaży. W ruch poszły leżaki
(Facebook)

Do zdarzenia doszło wybrzeżu w mieście Southend w hrabstwie Essex. W dniu, w którym Anglia grała z Chorwacją na Euro 2020, dwie grupy mężczyzn nagle zaczęły się bić. Świadkowie powiedzieli, że sytuacja wyglądała bardzo groźnie.

Bójka podczas Euro 2020

Nagranie z bójki udostępniono na Facebooku na profilu Your Southend. Autor posta napisał, że wideo otrzymał od osób wypoczywających w pobliżu. Dodał, że tego dnia na plaży były tłumy i wiele osób przyszło z dziećmi.

Podczas kłótni rzucono mnóstwo leżaków, stołów i szklanych butelek. Kiedy doszło do incydentu, wybrzeże było wypełnione tysiącami ludzi, w tym rodzinami z dziećmi. (...) Policja nadal zwiększa liczbę patroli wzdłuż wybrzeża - czytamy w poście.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Uczestnicy bójki byli pod wpływem alkoholu. Nie wiadomo jednak dlaczego się na siebie rzucili. Rzecznik policji w Essex powiedział, że mężczyźni są poszukiwani i poniosą konsekwencje swoich czynów.

Prowadzimy dochodzenie i pracujemy nad zidentyfikowaniem osób tych na zdjęciach. Będziemy kontynuować nasze patrole w okolicy - przekazał Mirror Online.
Zobacz także: Izrael się zbroi. Napięcia z Palestyńczykami na południu kraju
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić