o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Pracownik McDonald's pozamiatał! Niesamowite, co zrobił ten młody chłopak

58
Podziel się

Matka zamówiła dla dzieci posiłek w McDonald's. Okazało się jednak, że zapomniała portfela. To, co zrobił obsługujący ją pracownik restauracji, zasługuje na ogromne brawa. Piszemy o tym w ramach naszego cyklu #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Pracownik McDonald's pozamiatał! Niesamowite, co zrobił ten młody chłopak
Pracownik McDonald's zapłacił za zamówienie zapominalskiej kobiety. (Facebook)
bDgNVFxh

Brittany Reed z Waynesville w Ohio przyjechała ze swoimi dziećmi do McDonald's. Zdążyła już zamówić posiłek. Kiedy jednak przyszło do płacenia, okazało się, że zapomniała z domu portfela.

Kobieta chciała anulować całe zamówienie. W tym momencie pracownik restauracji stanął na wysokości zadania. Nastoletni Wyatt Jones stwierdził, że z przyjemnością zapłaci za zamówiony posiłek.

Reed była niezwykle wdzięczna obsługującemu ją mężczyźnie. Wracała z dziećmi z treningu piłki nożnej. Chłopcy w wieku 4 i 7 lat byli bardzo zmęczeni i domagali się jedzenia.

bDgNVFxj

Nie miała pieniędzy. Pracownik McDonald's wyciągnął swoją kartę kredytową

Wieczorem kobieta wróciła do restauracji. Chciała oddać pieniądze pracownikowi. Wyatt stwierdził jednak, że posiłek był na jego koszt i nie przyjął od kobiety żadnych pieniędzy.

Britanny Reed opisała całą historię na Facebooku. Podkreśliła, że rodzice obsługującego ją chłopaka powinni być z niego dumni. Reed podziękowała także samemu pracownikowi

Wyatt, tacy jak ty zmieniają ten świat na lepsze – napisała w poście.
bDgNVFxp

Zapłacił za jej zamówienie. Ona chce mu dać... samochód!

Kobieta usłyszała, że Wyatt Jones zbiera na zakup samochodu. Gdy tylko się o tym dowiedziała, rozpoczęła zbieranie pieniędzy dla chłopaka w internecie. Od 1 października udało się zebrać blisko 32 tys. dolarów (około 120 tys. złotych).

Obejrzyj także: McDonald's wybrał Polskę. Takiej oferty w Europie jeszcze nie było

bDgNVFxq
bDgNVFxK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(58)
Maciek
3 tyg. temu
Uwielbiam zmyślone historie promujące wielkie korporacje
Em.ka
3 tyg. temu
Gest piękny ale pisanie "posiłek" w kontekście szajsu z McDonald's to nadużycie semantyczne.
Mateo
3 tyg. temu
Szkoda tylko, że "wracają z treningu piłki nożnej" a potem od razu do pysznego zdrowiuśkiego maca;)
bDgNVFxL
Magda
3 tyg. temu
Na dobre by wyszło, gdyby dzieci nic nie zjadły z tego maca. Sam cukier, sól, gluten i węglowodany. Raczej im zaszkodził niż pomógł.
GARU
3 tyg. temu
Wszyscy skupili się na tym że mama wzięła dzieci do MC nikt nie pochwalił gestu chłopaka słabe ludzie słabe lepiej krytykować jak nikt was nie widzi, ciekawe jak wy zrobilibyście.
Najnowsze komentarze (58)
Sos
2 tyg. temu
Ale z tych głupot nie wynika, że on coś zamiatał, tylko tyle, że nieświadoma mamusia chciała kupić dzieciom po treningu chemiczne jedzenie
Niko
2 tyg. temu
Od kiedy w MC donaldzie placi się na końcu i gdzie ?
ministrant
3 tyg. temu
o2 ! ile trzeba zapłacić za taką reklamę ?
Brawo
3 tyg. temu
Dobrze, że pozamiatał. Za to mu płacą.
kropka
3 tyg. temu
Konstruktywna krytyka głupoty, poparta argumentami to nie hejt, tylko unaocznianie prawdy. Normalna, myśląca matka nie zabiera 4 i 7 latka do MAKA. odp. "a co, miała ich zagłodzić?". awruk ćam, ein!!! Mogła w domu przygotować zdrowe, wartościowe odżywczo kanapki, termos herbaty lub butelkę wody/soku i tym pożywić dzieci gdy zgłodnieją w drodze powrotnej. Dzieciaki są tak cwane, że głodnieją na widok znaczka Mc, KFC i in (znam z autopsji). Zadręczą rodzica i wezmą na litość byle tylko zeżreć to badziewie. Nawyki żywieniowe przyswojone w tym wieku ciągną się do 30-stki. Potem często jest za późno. Potem się dziwimy ile tłuściochów na ulicach, dlaczego nie myślą o sobie, o swoim życiu...Bo tak ich awruk wychowano kropka
Cieć
3 tyg. temu
A co z tym zamiataniem? Pewnie pozamiatał na koniec zmiany. Zawsze tak robię
Tyro
3 tyg. temu
A w którym momencie pracownik pozamiatał? Po posiłku, po pracy? Polszczyzna piszącego jest niestety bardzo uboga.
buzklaudia
3 tyg. temu
Czy ktoś z Was słyszał cokolwiek o diecie Anusi? Babka schudła 15 kg spożywając posiłki o niskim indeksie glikemicznym i wykorzystując w dodatku parę innych rzeczy. Sprawdźcie w Google. Osobiście już próbowałam niemal wszystkiego wraz z tabletkami i non stop jestem gruba :( jeśli ktokolwiek stosował tą dietę to bardzo chętnie pogadam, Pozdrawiam.
bDgNVFxD
Albert
3 tyg. temu
Takie rzezyczy tylko w ameryce i szlachetna reklama podprogowa
Nexxy
3 tyg. temu
No ciekawe jak mieli 4 i 7 lat i już zajadali się takim "posiłkiem Ogólnie spoko akcja,ale po treningu
Better life
3 tyg. temu
Tak w Polsce zdarza się takie coś i ziomek który to zrobił musiała się pochwalić na fb. A np w Niemczech zdarza się takie sytuacje bardzo często a nikt tym się jakoś nie chwali.
stop.hejtu123
3 tyg. temu
Wy jesteście jacyś dziwni , nikt wam nie karze nic jeść z mc Donalda więc jak nie chcecie to nie jedzcie a nie hejtujcie ten chłopak chciał dobrze i tak wyszło to że wy po treningu nie pojechalibyscie do mc Donalda to nie znaczy że nikt nie może tak zrobić bo zaraz będzie zalany falą hejtu i to wszystko że mc Donalda skraca życie i wogole może i jest prawdą ale czy ktoś was zmusza do tego żeby to robić? NIE! więc się ogarnijcie a ode mnie ten chłopak ma dużego plusa . Dziękuję bardzo żegnam
hehe
3 tyg. temu
zapłacił za tę hamerykanskom trucizne która skróci im życie o 5lat ,a ta jeszcze dziekuje na facebucku?? szalona
Fifa
3 tyg. temu
Reklama fify zasłoniła poł artykułu
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić