o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Okropna pomyłka podczas ćwiczeń rosyjskiej armii. Nowe informacje

35
Podziel się

Rosyjski myśliwiec Su-30 rozbił się przy granicy z Białorusią. Wbrew wcześniejszym doniesieniom okazuje się, że maszyna została przypadkowo zestrzelona przez rosyjskiego Su-35.

Okropna pomyłka podczas ćwiczeń rosyjskiej armii. Nowe informacje
Myśliwiec Su-30 (Wikimedia Commons)
bDgvpQad

Nietypowa sytuacja miała miejsce w Rosji. We wtorek niedaleko granicy z Białorusią rozbił się rosyjski samolot wojskowy Su-30. Początkowo informowano, że była to katastrofa podczas lotu szkoleniowego, a piloci zdążyli się ewakuować i nic im się nie stało. W informacjach tych było wiele prawdy, ale pominięto istotny wątek.

Okazało się, że doszło do niefortunnej w skutkach pomyłki. Według najnowszych doniesień maszyna została najprawdopodobniej zestrzelona przez inną. Na dodatek strzelcem miał być inny rosyjski myśliwiec Su-35. Piloci mieli nie sprawdzić, czy komora na amunicję jest pusta i oddali strzał.

bDgvpQaf

Kluczowy będzie komentarz Rosyjskiego Ministerstwa Obrony Narodowej. Służba prasowa Zachodniego Okręgu Wojskowego poinformowała jedynie, że podczas incydentu załoga się ewakuowała i jej stan zdrowia jest "zadowalający".

Samolot nad płonącym miastem. Wyjątkowe nagranie świadka

bDgvpQaG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
Peter
miesiąc temu
U ruskich jak to u ruskich. Kto wie co się stało i po co. Powiedzą co chcą, a prawdy nikt się nie dowie, przynajmniej z mediów. Nikt się i tak nie wyhyli z prawdą, bo zniknie. Są prawa, jest prawda i jest też Rosja...
No hop
miesiąc temu
Kiedy ludzie zrozumieją, że garstka napuszcza,a miliony giną. Macie rodziny, dzieci to żyjcie dla nich. Ach próżne moje pisanie.
psilot
miesiąc temu
Najprawdopodobniej została zestrzelona, miał być inny,czyli po prostu żadnych konkretów i dowodów, czyli zmyślone na potrzeby propagandy.
bDgvpQaH
Oki
miesiąc temu
Podczas ćwiczeń Układu Warszawskiego Polska zestrzeliła niechcący Czechosłowackiego Su22M3. Później, w ramach rekompensaty,Polska dała taką maszynę.
Adaś
miesiąc temu
Pilot nie popatrzył na wskaźnik zasobnika amunicji i dla zgrywy nacisną spust dobrze że to nie był pasażerski pisali by potem że samolot w sposób niekontrolowany znalazł w obszarze ćwiczeń
Najnowsze komentarze (35)
Wujek z USA
miesiąc temu
Trzeba posłuchać co ludzie mówią w tej sprawie.
Lasswell
miesiąc temu
Rosja i oficjalny komunikat.
x300
miesiąc temu
czyli cel ćwiczenia został osiągnięty
Stańczyk
miesiąc temu
Poproście Antoniego , on to wyjaśni.A wg. mnie to wybuchowe parówki umoczone w mgle były winne.
Polak
miesiąc temu
to cena sojuszu z Łukaszenką
marek
miesiąc temu
USA gubiło bomby atomowe a tu niekontrolowany wystrzał. Cieszę się, że tym razem obyło się bez ofiar, w przeciwieństwie do polskich dróg.
Wojtek
miesiąc temu
Rosja nie jest wyjątkiem, w żadnym kraju na czele z USA nikt nie dowie sie prawdy ze sfery bezpieczeństwa nie wykluczając wojska!
turm144
miesiąc temu
Radio Erewań podaje że w Moskwie rozdają samochody...
bDgvpQaz
MakGregor
miesiąc temu
Radiosłusziciel Radia Eriewań sprasziwajet: "Pa cziemu na kańce czlena nachodit sie gaława ?" Radioszłusziciel radia atwieczajet: "Patamu cztoby ruka nie absuwałas".
wania
miesiąc temu
Ludiej u nich mnogo
zerop
miesiąc temu
.... było wiele prawdy ?? ćwierć prawdy to też kłamstwo .
Fagasso
miesiąc temu
Czyli bez zmian dalej na oślep.
Józek
miesiąc temu
To tacy sami słabeusze piloci jak nasi w Smoleńsku.!!!
echo
miesiąc temu
oddajcie nasz rozbity samolot to klatwa was opusci ,ciagnie swój do swego
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić