aktualizacja 

Okrutna śmierć pani Ewy. Bliscy żegnają kobietę

6

Niesłysząca 62-letnia kobieta, Ewa Orłowska, została zamordowana w swoim mieszkaniu. W czwartek odbył się jej pogrzeb. Nie wiadomo, kto ją zamordował, ale mężczyzna z poniższego zdjęcia jest poszukiwany przez policję.

Okrutna śmierć pani Ewy. Bliscy żegnają kobietę
Okrutna śmierć pani Ewy. Mężczyzna ze zdjęcia poszukiwany (Facebook)

Poszukiwany jest 40-letni mężczyzna, posługujący się nazwiskiem Abdanour Djabri, który może mieć związek z tą sprawą.

Kobieta poznała tego mężczyznę przez internet. Arabski mężczyzna przyjechał do pani Ewy pod koniec stycznia i zamieszkał w jej mieszkaniu. Po jakimś czasie 40-latek stał się agresywny, miał poniżać i bić starszą kobietę.

Kiedy przyjechałem tam na to straszne miejsce, a policjanci powiedzieli mi, że mama nie żyje, zobaczyłem Nero. Był przerażony. Do teraz jest w szoku. Widać, że tęskni za swoją panią. Ciągle patrzy na drzwi, skacze na nie i drapie, jakby czekał aż mama przyjdzie... Ale ona już nigdy nie przyjdzie... - powiedział zrozpaczony syn ("Super Express").

Pogrzeb pani Ewy

W czwartek (17.02) o godz. 12.00 w kościele pw. św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim rozpoczął się pogrzeb zamordowanej Ewy Orłowskiej.

Jak czytamy w "Super Expressie", w pogrzebie uczestniczą synowie zmarłej: Paweł i Karol. W kościele są również pozostali członkowie rodziny Ewy Orłowskiej oraz sąsiedzi, mieszkańcy Starogardu Gdańskiego, ludzie wstrząśnięci okrucieństwem zabójcy i tragiczną historią zamordowanej 60-latki.

Zobacz także: Ziobro atakuje Morawieckiego. Komentarz wiceministra
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić