Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Okrutna zemsta pracownika McDonald's. Film ma 40 mln wyświetleń

148

Pracownik jednej z restauracji sieci McDonald's zamieścił na TikToku nagranie, które wykonał w miejscu pracy. Pokazuje na nim, w jaki sposób przygotowuje zamówienie złożone przez klienta na chwilę przed zakończeniem zmiany. Film ma ponad 40 mln wyświetleń.

Okrutna zemsta pracownika McDonald's. Film ma 40 mln wyświetleń
Tak wygląda przygotowanie posiłku dla "spóźnionego" klienta McDonald's? (TikTok, willbirn)

Materiał z kuchni w McDonald's zamieścił mężczyzna o nicku "willbirn". Na nagraniu zaprezentowano proces przygotowania jednej z kanapek. Materiał został także opatrzony opisem.

Kiedy ktoś zamawia dwie minuty przed zamknięciem – brzmi opis umieszczony na nagraniu z TikToka.

Zemsta pracownika McDonald's. Film z TikToka wzbudza kontrowersje

Osoba obecna na nagraniu przygotowuje zamówienie w wyjątkowo niedbały sposób. Pospiesznie wyciska na bułkę sos, na który następnie z agresją wrzuca garść sałaty. Po chwili na kanapce ląduje ser – jego znaczny fragment wystaje poza pudełko nawet po zamknięciu – oraz mięso.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

W opisie umieszczonym pod materiałem "willbirn" zapewnia, że wydarzenia na nagraniu są jedynie żartem. Część użytkowników Tik Toka potraktowała jednak materiał poważnie. Zaczęli oni przekonywać w komentarzach, że podobne zaniedbania są standardem w restauracjach sieci McDonald's.

Bądźmy szczerzy, tak to wygląda niezależnie od pory zamówienia.
Dwie minuty przed zamknięciem, więc nadal jest otwarte, wykonuj swoją pracę – komentowali nagranie niektórzy internauci.

Inni internauci stanęli w obronie autora filmiku. Przypominali, że "willbirn" sam określił swój materiał "żartem", a jego intencją było obśmianie realiów pracy w fast foodach.

Ludzie, którzy tego nie rozumieją, oczywiście nigdy nie pracowali w fast foodach... – komentuje materiał inny użytkownik TikToka.
Zobacz także: Zobacz też: "Pojedynek gigantów". Wielki test frytek z sieci fast-food
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić