Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
KLS
|

Opolskie. Śmiertelnie potrącenie pieszego. Trwa obława

192
Podziel się:

W Brzegu w woj. opolskim, na drodze krajowej nr 39 doszło w niedzielę do śmiertelnego potrącenia pieszego. Nieznany sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Droga jest obecnie zablokowana.

Opolskie. Śmiertelnie potrącenie pieszego. Trwa obława
(Getty Images)

W niedzielę nad ranem w Brzegu w woj. opolskim doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Na ulicy Chocimskiej, przy stacji benzynowej, znaleziono mężczyznę.

Policji jak na razie udało się ustalić, że pokrzywdzony został potrącony przez osobowe auto. Kierowca jednak nie udzielił pomocy rannemu i uciekł z miejsca zdarzenia.

Droga krajowa nr 39, łącząca Brzeg z Namysłowem została zablokowana. Na miejscu pracują już służby. Sprawą zajmuje się policja i prokurator. Trwają również poszukiwania kierowcy, który potrącił pieszego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(192)
Trudna sprawa
7 miesięcy temu
Sprawca był średniego wzrostu i ciągle pozkazywał białe zęby. podobno gra w piłkę !
aaaaaaaaaa
7 miesięcy temu
Miasta bez kamer, co wy ludzie piszecie??????? Powinno się je zlikwidować służą do inwigilowania obywateli. Dziś nie da się wyjść z domu by nie zostać zarejestrowanym. Aż osiem niezależnych służby 24h monitorują nasze życie,a ludki jak te ślepe krety nakarmione że kamery to dla ich bezpieczeństwa. Za komuny nie było kamer za to za każdym chodził tajniak po cywilu i pisał raporty. Niech kto kol wiek spróbuje się dowiedzieć co dzieje się z zarejestrowanym monitoringiem jak jest przechowywany i komu i w jakim celu na życzenie udostępniany. To jest tajne i się tego nigdy nie dowiesz. A dlaczego bo prawo jest dla rządu a nie dla obywateli.
Patrycja
7 miesięcy temu
Mojej koleżanki tatę też potrącił samochód śmiertelnie i uciekł zmiejsca zdarzenia i do dzisiaj tego kogoś nie znaleziono mija od tego wypadku 10 lat.
⭕⭕⭕⭕⭕❎⭕
7 miesięcy temu
Miasta bez kamer, dziękuję Ci PIS za wenezuelski socjalizm, stać was na kartony z mąką i olejem ale na kamery już nie
Zbyszek
7 miesięcy temu
Najwięcej Polaków ginie przez beztroskę i zaniedbania polskiej służby zdrowia, takiej śmiertelności jak obecnie pod rządami pisu nie było w Polsce od wojny.
Tak samo
7 miesięcy temu
Jak najsztub albo Cimoszewicz
Bbb
7 miesięcy temu
Ostrożnie z tymi ocenami. Jutro może to spotkać każdego. Wierzymy, że każdy zachowa się po ludzku ale szok spowodowany takim wydarzeniem może mieć wpływ na zachowanie Człowieka. Od tego są Sądy
tak to działa
7 miesięcy temu
ubeckie "sądy" puszczają Durczoków, Najsztubów, Zientarskich i innych cele-bandytów no to jest przyzwolenie na morderstwa drogowe.
ZAZ
7 miesięcy temu
Coraz więcej zbydlęcenia w ludziach. Nawet wojny nie wzbudzały aż takich zachowań jak obecnie niby bezpieczne życie i dobrobyt. Dopóki tych bydlaków nie nauczy się karami zachowania ludzkiego będzie coraz gorzej. Za ucieczkę z miejsca zdarzenia z urzędu 5 latek odsiadki, niezależnie od wyroku za zdarzenie. Tak trzeba uczyć empati. Przecież już były tłumaczenia o szoku i urazie powypadkowym, a zaczął ten od pomroczności jasnej i śp.Falandysz swoimi wywodami quasi prawnymi. No i niektórzy wzięli to za normę. Panie Ziobro za ucieczkę, czy to po kraksie, czy w czasie kontroli policyjnej bezwzględna kara. I nie odsiadki za nasze pieniądze ale podania danych osobowych (w ramach listu gończego, bo przecież prawnie taki bandzior jest ścigany) i prac społecznych przez minimum rok w miejscu zamieszkania czy pobytu. Dopiero wstyd stanie się dla takich gadów odpowiednią karą i barierą przed dalszymi ekscesami. A tak wszystko incognitio, wypoczynek za kratą i wyjście za dobre sprawowanie. Hulaj dusza, piekła (kary) nie ma.....
Janek
7 miesięcy temu
W zbydlęciałym i zdziczałym narodzie polskim niestety rozpoczął się kolejny etap upadku moralnego. Przyzwolenie na chlanie oraz zabicie kogoś samochodem, wszak to nie morderstwo. Wstyd być polakiem.
Kasia M
7 miesięcy temu
Pieszy szedł po erosy do biedry.
___________
7 miesięcy temu
Pieszy aniołek wracał do domu z biletami dla swoich dzieci: syna Jasia i córki Małgosi na wycieczkę na San Escobar.
AM1960
7 miesięcy temu
zapewne jakiś członek PiS-u pędził na konwencję kaczyńskiego jak dowiedział się, że Pan Tusk wraca do krajowej polityki
::((((
7 miesięcy temu
Odszedł niewinny chłopaczek ::::(((
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić