o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

22-latka jest uzależniona od opalania. Koleżanki zaniemówiły, gdy ją zobaczyły

7
Podziel się

22-letnia Lauren Nicole Thompson zaczęła korzystać z solarium, gdy była jeszcze w szkole. W pewnym momencie zaczęła chodzić tam codziennie i powiedziała, że ​​"nie obchodzi ją" niebezpieczeństwo.

22-latka jest uzależniona od opalania. Koleżanki zaniemówiły, gdy ją zobaczyły
Lauren zanim była uzależniona (Twitter.com)
bEDEMHed

22-letnia Lauren Nicole Thompson zaczęła korzystać z solarium jeszcze w szkole. Jej obsesja na punkcie opalania wprawiła w szok koleżanki z klasy. Doszło do tego, że przed każdym wieczornym wyjściem musiała odbyć sesję opalania.

Kiedy byłam mała, moja mama stale korzystała z solarium, a ja zawsze chodziłam z nią i siadałam na małym krześle przy leżakach. Myślałam sobie wtedy: "Boże, nie mogę się doczekać, aż będę mogła to robić" - mówi dziewczyna.
bEDEMHef

W pewnym momencie opalanie przerodziło się w obsesję. 22-latka chodziła tam każdego dnia na 10 minut. Teraz co prawda Lauren częściej używa opalenizny w sprayu, ale w szczytowym okresie swojego uzależnienia od opalania zaczęła stosować niebezpieczne zastrzyki z opalenizny, które, jak twierdzi, spowodowały u niej infekcję nerek.

Inną kobietą uzależnioną od opalania jest 44-letnia Tracey Morgan. Ona z kolei niemal otarła się o śmierć, a to wszystko za sprawą niebezpiecznego nałogu. Była cała we łzach, gdy lekarz powiedział jej, że ma 33 podejrzanie wyglądające pieprzyki, z których dwa musiały zostać usunięte tak szybko, jak to możliwe.

bEDEMHel

Obie kobiety wystąpiły w telewizyjnej serii o uzależnionych od opalania. Tracey została sfilmowana, jak leżała na łóżku w gabinecie i płakała, gdy lekarz mówi jej, że "nigdy nie jest za późno", by przestać się opalać dla własnego bezpieczeństwa.

Czy historia starszej koleżanki wpłynęła na 22-latkę? Póki co, 22-latka twierdzi, że "nie obawia się niebezpieczeństwa".

bEDEMHem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDEMHeG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
nie dla Tuszk...
3 miesiące temu
Zna ktos normalnego Brytola???
Nemeczek
3 miesiące temu
Nigdy czyjąś historia nie będzie dla nikogo przestrogą. Każdy sam musi dostać po głowie, żeby zrozumieć, że nie jest wyjątkiem
Miros
3 miesiące temu
Ja też mam w pracy kulpla uzależnionego od opalania.Nigdy fajek nie ma,opala wszystkich kto się nawinie:)
bEDEMHeH
Calineczka
3 miesiące temu
Nie lubie skwaru, ani nie lubie sie opalac.
Glupita
3 miesiące temu
Szybko zejdzie z tego świata,raczysko skóry jej pomoże
Jaa
3 miesiące temu
Tanoreksja to uzależnienie od opalania
USA
3 miesiące temu
Selekcja naturalna....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić