aktualizacja 

Orgia na parafii. Ksiądz wpadł w furię

327

W serwisie YouTube pojawiło się kolejne kazanie kontrowersyjnego księdza Michała Woźnickiego. Duchowny odniósł się do seksafery z plebanii w Dąbrowie Górniczej (woj. śląskie). Mówił o potwornej demoralizacji w świecie. Nie przebierał w słowach.

Orgia na parafii. Ksiądz wpadł w furię
Ksiądz Woźnicki komentuje skandal w Dąbrowie Górniczej. (YouTube, Wroniecka)

To jeden z najbardziej kontrowersyjnych kapłanów w Polsce. Wiele razy obrażał osoby publiczne, czy głosił hasła antysemickie. Watykan oskarżył go o herezję i schizmę.

Co ciekawe, kilka lat wcześniej Woźnicki został wydalony z zakonu salezjanów. Zakazano mu wówczas odprawiać mszy świętych i nauczać (tzw. suspensa). Pomimo tego, nadal głosi kazania. Te są publikowane w internecie.

Ksiądz Woźnicki komentuje skandal w Dąbrowie Górniczej: Na psa się rzucą

Ksiądz Woźnicki zabrał głos w sprawie demoralizacji. Nowe nagranie jego kazania zamieszczono we wtorek 26 września 2023 roku w serwisie YouTube (na kanale "Wroniecka").

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowe regulacje w Kościele. Czego brakuje w dokumencie Jędraszewskiego?

"Strategia piekła (...) idzie: trzeba ich zdemoralizować. Zepsuć. (...) Żebyś był zgniłym zbukiem. A myślał o sobie: jestem jako światło i sól, bo kocham Boga. Ale co inni mają z twojej miłości? Czy w nich płynie jakiś żar? Co z tego, że ty kochasz Boga, jak z twojej miłości drugi nie ma nic" - mówił z ambony.

Woźnicki nawiązał do głośnego seksskandalu z Dąbrowy Górniczej. Przypomnijmy. Tutaj ksiądz Tomasz Z., znajomi i męska prostytutka urządzili na plebanii orgię. Wspomagali się lekami na potencję. O aferze jest głośno w całym kraju od kilku dniu.

Co usłyszysz w tym świecie? (...) Księża sosnowieccy nie potrzebują kobiet. Póki co, męska prostytutka im wystarcza. A jak zabraknie prostytutki, to co? Hinduska mi mówiła: jak po ulicy lata pies, to się na psa rzucą - grzmiał.

Internauci z chęcią komentowali emocjonalne wystąpienie Woźnickiego. "Cóż za wzniosła przemowa, aż się zapluł z tej nienawiści" - pisała jedna osoba. "Woźnicki, twoje myśli są bardziej plugawe, niż postępki, które innym wyrzucasz" - zaznaczała kolejna. "Demoralizator o... demoralizacji..." - wskazał następny użytkownik.

Zobacz także: ZGNIŁY ŚMIERDZĄCY ZBUK NA PSA SIĘ RZUCĄ WOŹNICKI O DEMORALIZACJI KSIĘŻY
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić