aktualizacja 

Zbiera baty w internecie. Nowicki pierwszy raz pokazał córkę

12

Znany dziennikarz i prezenter Łukasz Nowicki pokazał właśnie internautom po raz pierwszy, jak wygląda jego córeczka Józefina. Jedno ze zdjęć z pięciolatką, które zamieścił na Instagramie, przykuło szczególną uwagę użytkowników sieci. Chodziło o bezpieczeństwo dziecka. "Proszę wziąć to jako dobrą radę" - napisała stanowczo jedna osoba.

Zbiera baty w internecie. Nowicki pierwszy raz pokazał córkę
Łukasz Nowicki. (AKPA, AKPA)

Łukasz Nowicki to syn lekkoatletki Barbary Sobotty oraz znanego aktora Jana Nowickiego, który zmarł w grudniu ubiegłego roku. Mężczyzna poszedł w ślady ojca i ukończył studia aktorskie. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

50-latek spełnia się nie tylko w roli aktora, ale też dziennikarza i prezentera telewizyjnego. Jeszcze do niedawna można było go oglądać w "Pytanie na śniadanie" (TVP2), gdzie był jednym z prowadzących ten program. Zrezygnował jednak, by - jak podawał - poświęcić więcej czasu rodzinie. Aktualnie prowadzi teleturniej "Postaw na milion".

Łukasz Nowicki pokazał zdjęcie z córką. Jeden szczegół przykuł wzrok internautów

Łukasz Nowicki ma dwójkę dzieci: dorosłego już syna Piotra (z Haliną Mlynkovą) oraz córkę Józefinę (z Olgą Paszkowską). Teraz prezenter zdecydował się po raz pierwszy ujawnić twarz pięciolatki. Spędzał z dziewczynką wspólny weekend, czym pochwalił się na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jan Nowicki: Gadacie głupoty o Lewandowskim, jak się męczy, to niech nie gra
Wracamy do Warszawy…. To był ujmujący weekend z córeczką….trochę smutno, że to już koniec… Przez fatalną pogodę nie udało się wejść na Lubomira w Beskidzie Makowskim. Ale były konie, Kraków i nocleg w przytulnym schronisku Kudłacze (...) - napisał Nowicki w poście.

Internauci z chęcią komentowali zdjęcia 50-latka. Jedno z nich szczególnie zainteresowało użytkowników. To fotografia, na której pięciolatka siedzi w samochodzie. Pewna kobieta zwróciła uwagę prezenterowi na ważny (jej zdaniem) szczegół. O sprawie pisze też portal "shownews.pl".

Panie Łukaszu, wszystko super, tylko bezpieczeństwo Józefinki. Nie poddupnik, tylko cały fotelik z ochroną głowy, bo tutaj... Wolę sobie nie wyobrażać, jakie mogą być konsekwencje. Pozdrawiam i proszę wziąć to jako dobrą radę z serca, nie hejt, bo wiele ludzi jest nieświadomych niestety - zaznaczyła internautka.

Nowicki pokusił się o krótką odpowiedź. "Stoimy na tym zdjęciu" - napisał.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić