o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

Orzesze. 88-latek wjechał na cmentarz. Zniszczył 22 nagrobki

123
Podziel się

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem seniora doszło w województwie śląskim. 88-latek stracił orientację, co mogło skończyć się tragicznie – wjechał w alejkę cmentarną, po drodze uszkadzając kilkadziesiąt nagrobków. Policja podjęła ważną decyzję.

Orzesze. 88-latek wjechał na cmentarz. Zniszczył 22 nagrobki
O mały włos nie doszło do tragedii. 88-latek wjechał prosto w alejkę cmentarną (Policja Śląska)
bDXSgTpN

Kolizja z udziałem 88-latka miała miejsce w środę 31 marca. Jak informuje rzecznik Policji Śląskiej, senior utracił orientację przestrzenną i w rezultacie niewłaściwie ocenił szerokość kierowanego przez siebie pojazdu.

88-latek z Orzesza wjechał na cmentarz. Zniszczył ponad 20 nagrobków

Senior wjechał na cmentarz komunalny w Orzeszu przy ulicy Na Górce po godzinie 14. 88-latek, kierujący samochodem hyundai getz, uszkodził łącznie 22 nagrobki.

bDXSgTpP

Za swoje postępowanie 88-latek otrzymał mandat oraz punkty karne. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Miłkowie wzięli jednak pod uwagę nietypowe okoliczności zdarzenia i podjęli ważną decyzję.

bDXSgTpV

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zdecydowali się na skierowanie do starosty specjalnego wniosku. Na jego podstawie 88-letni sprawca kolizji zostanie poddany badaniom lekarskim, które pozwolą stwierdzić, czy jego stan zdrowia mógł mieć wpływ na spowodowanie wypadku.

Zobacz także: Zobacz też: Katastrofa na cmentarzu. W morzu pływają dziesiątki trumien
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXSgTqq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(123)
ułani werbują
3 tyg. temu
To taki polski ułan, urodzony jeszcze przed II wojna światową. Nic go nie zatrzyma...
Dr0
miesiąc temu
Mandat gdy było zniszczenie mienia?
covid19
miesiąc temu
nie ma to jak samemu zaklepać miejscówkę
bDXSgTqr
raf
miesiąc temu
nie spłaci poszkodowanych bo spłaca garnki Zeptera, miskę z wibracją do uzdrawiania stóp , komplet noży i inne rzeczy wmówione na tzw. badaniach medycznych którzy to organizatorzy tych badań podnajmują sale od burmistrzów miasteczek, sorry Winnetou
Cooo?
miesiąc temu
88-letni kierowca? Jakim cudem??
Memeczek
miesiąc temu
88-letni sprawca kolizji zostanie poddany badaniom lekarskim, które pozwolą stwierdzić, czy jego stan zdrowia mógł mieć wpływ na spowodowanie wypadku... Nie! 88-letni sprawca kolizji powinien zostać poddany badaniom lekarskim i milionom testów, które pozwolą stwierdzić, czy jego wiek nie jest zagrożeniem na drodze kropka
Magda dagda
miesiąc temu
88latek - to już mówi samo za siebie . Często ludzie w podeszłym wieku są zagrożeniem dla siebie , a co gorsza dla innych uczestników ruchu drogowego .
anomalia
miesiąc temu
"Za swoje postępowanie 88-latek otrzymał mandat oraz punkty karne." Jakim prawem otrzymał mandat i punkty. Nie poruszał się po drodze publicznej. Od dzisiaj alejka cmentarna powinna być wpisana do kodeksu drogowego jako droga publiczna.Jest to teren nie podlegający pod restrykcje policyjne, tak jak teren Marketów, Teren osiedlowy.
luk
miesiąc temu
spokojnie, zmieścisz się
Phaeton
miesiąc temu
Punkty karne? Przecież to nie była droga publiczna.
san
miesiąc temu
Jak by nie patrzyć jechał w słusznym kierunku
😲😲😲😲😲😲�...
miesiąc temu
😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲
Wieśka
miesiąc temu
Tico da radę
bDXSgTqj
ahtóng
miesiąc temu
obowiązkowe badania co roku powyżej 55 roku życia !
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić