o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Otworzyli drzwi. Makabryczne odkrycie w Holandii. Strach pomyśleć, co się tam działo

85
Podziel się

Holenderska policja odkryła sześć kontenerów transportowych, które przestępcy przerobili w nietypowy sposób. Urządzili je tak, aby mogły służyć do ukrywania i torturowania ofiar.

Otworzyli drzwi. Makabryczne odkrycie w Holandii. Strach pomyśleć, co się tam działo
(Policja)
bDfBlcHp

Jak podaje BBC, kontenery znajdowały się w miejscowości Wouwse Plantage przy granicy z Belgią. Pomieszczenia były dźwiękoszczelne. Na środku znajdowały się przerobione krzesła dentystyczne, do których przymocowano kajdanki i pasy unieruchamiające ofiary.

Przestępcy przerabiali kontenery na sale tortur

Do zatrzymania sześciu sprawców doszło po tym, gdy francuscy funkcjonariusze policji złamali zaszyfrowane telefony przestępców. W trakcie śledztwa okazało się, że mieli swoją bazę w Rotterdamie.

bDfBlcHr

Jednym z podejrzanych jest 40-latek pochodzący z Hagi. Śledczy nabrali wątpliwości odnośnie kontenerów, gdy zauważyli, że w ich pobliżu regularnie kręcą się podejrzani mężczyźni. Prawie codziennie wykonywali przy pojemnikach jakieś prace, a gdy były prawie gotowe, funkcjonariusze przystąpili do interwencji.

Zobacz też: Kupili nawet maski. Policja pokazała, co znalazła u niedoszłych porywaczy

Poza "krzesłami tortur" w jednym z pojemników odkryto odzież policyjną. Inne zawierały sekator, skalpel oraz kominiarki.

bDfBlcHx

Policjanci zaczęli obserwować mężczyzn z powodu podejrzeń, że planują porwanie i wzięcia zakładników. Bardzo starannie przygotowywali się do przeprowadzenia akcji, wyznaczyli również zespoły, które obserwowały potencjalne ofiary. Dwóm z sześciu aresztowanych postawiono również zarzut nielegalnego posiadania broni.

bDfBlcHS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(85)
CNNNC
4 miesiące temu
Jak nie Belgia to Holandia . Cos jest nie tak z ortodoksyjna tolerancja . To najbardziej tolerancyjne kraje . Dochodza do zguby z ta swoja tolerancja
Janek
4 miesiące temu
Holandia to swiatowe centrum narkotykowe, europejskie centrum prostytucji a teraz sale tortur,od lat rzad Holandii nie moze sobie z tym poradzic , takie sobie zgniłe panstwo.Narkotyki z Holandii trafiaja do Polski dla naszych małolatów moze trzeba wzmocnic wspolprace policji i wyplenic to robactwo.
Adam
4 miesiące temu
Nie głosuję za taką Europą
bDfBlcHT
Hmmm
4 miesiące temu
Jak złe rzeczy to piszą HOLANDIA.. Żeby nowe NIDERLANDY kojarzyły się tylko dobrze...
Rafał
4 miesiące temu
Niestety Holandia i Belgia tam w niektórych miastach prezydentami są muzułmanie, którzy mają wyjątkową tolerancję do różnych przestępstw. Panu Trzaskowskiemu to imponuje? Proszę, głosujcie na niego, zobaczycie, co się stanie z Polską?
Najnowsze komentarze (85)
przypominajka
4 tyg. temu
50 tys ochotników z tego kraju było w Waffen SS, ale nas będą pouczać
reks
2 miesiące temu
Naśladowcy Marca Ditroux ?
str5
4 miesiące temu
Do kima z nimi on uzyje 7,62 mm
Siwy
4 miesiące temu
Ktoś się chyba za dużo "Hostelu" naoglądał..
genowefa
4 miesiące temu
a mieli tam jak w raju ! koscioly lsnily i piekne obrazy a teraz to jusz wstyd i hanba ! osmiu na mszy w sunday wszyscy siedza w pubach ! zalaje ih woda ! what ?... o ya !
ajwaj
4 miesiące temu
u nas w Klewkach cia nie takie sale tortur ma i się nie chwali
SuperGość
4 miesiące temu
Pewnie robili te kontenery dla siebie no to ja bym ich tam zamknął na dwa lub 3 tygodnie. Na pewno byli by dumni, radośni i oswojeni na długo ze swoim dziełem
OGI
4 miesiące temu
W PRL-u legalnie robiła to milicja, więc nie krzyczcie , że demokracja jest zła. Źli są ludzie i zbyt niskie są kary.
bDfBlcHL
ehh
4 miesiące temu
kto , kogo miał tam torturować , kogo zamkneli?
ABC
4 miesiące temu
Nic nie pomoże nawet zmiana nazwy państwa trzeba się wziąć za to jest ważne bezpieczeństwo ludzi a nie umożliwiać uprawianie seksu w parkach, narkotyki dostępne wszędzie tak miało być cudownie państwo bardzo wyzwolone bez granic. A co wyszło aż wstyd powiedzieć państwo i te sale tortur są tedo dowodem.
Wybory
4 miesiące temu
Świat zachodnioeuropejskich demokratycznych wartości... Eutanazja, aborcja, narkotyki, prostytucja,dewiacje...Wszystko zalegalizowane. Postępujące odczłowieczenie.
Chyba
4 miesiące temu
Tak się dzieje, jak się ludziom wmawia, że są tylko ssakami i niczym nie różnią się od zwierząt. Jak widać z dobrym skutkiem... Oprawcy to dzikie zwierzęta i tak traktują swoje ofiary.
biały
4 miesiące temu
taka jest demokracja w eurołagrze u verhostata
art-b
4 miesiące temu
Może to byli zwykli przedsiębiorcy produkujący kontenery dla polskiego rządu.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić