o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Zaginięcie Madeleine McCann. Prokurator mówi, co mogło stać się z dziewczynką

124
Podziel się

Niemiecki prokurator Hans Christian Wolters twierdzi, że Madeleine McCann prawdopodobnie zginęła wkrótce po porwaniu. Sądzi, że podejrzany Christian Brueckner zgwałcił dziewczynkę, a następnie ją zabił.

Zaginięcie Madeleine McCann. Prokurator mówi, co mogło stać się z dziewczynką
Madeleine McCann zaginęła w maju 2007 r. (Facebook)
bDoteSut

Niemiecki prokurator twierdzi, że Madeleine McCann została wykorzystana, a następnie zabita wkrótce po porwaniu. Hans Christian Wolters, który prowadzi śledztwo w tej sprawie, powiedział, że śledczy nie natknęli się na żadne dowody sugerujące, że dziewczynka wciąż żyje.

Oczywiście rozumiemy, że rodzice, przynajmniej do czasu znalezienia ciała, mają nadzieję, że dziewczynka żyje, ale z naszego punktu widzenia nie ma żadnej wiedzy, która by na to wskazywała - wyznał prokurator.
bDoteSuv

Wolters dodał, że istnieje wiele poszlak, które sugerują, że to właśnie Christian Brueckner zabił Madeleine. Na razie brakuje jednak twardych dowodów, które pozwolą skazać mężczyznę.

Tak naprawdę jest tak - mamy konkretnego podejrzanego, znamy nazwisko, mamy zdjęcie, wiemy, gdzie on jest w tej chwili, a mianowicie w areszcie w Niemczech, i faktycznie mamy ustalenia, które sugerują, że to on jest mordercą Madeleine McCann. W tej chwili nie ma jednak wystarczających dowodów, aby go skazać - powiedział Hans Christian Wolters.

Zaginięcie Madeleine McCann. Podejrzany wyjdzie na wolność?

Brueckner odbywa obecnie karę 7 lat więzienia za gwałt na 72-letniej Amerykance i 21 miesięcy za handel narkotykami. Śledczy obawiają się, że zostanie zwolniony z więzienia i ucieknie z kraju, zanim uda im się znaleźć wystarczające dowody, by oskarżyć go w sprawie Madeleine McCann.

bDoteSuB
Uważamy, że podejrzany popełnił kolejne przestępstwa, zwłaszcza przestępstwa seksualne, prawdopodobnie w Portugalii, ale także w innych miejscach, np. w Niemczech. Im szybciej zdobędziemy dowody, tym lepiej dla nas, ponieważ unikniemy ryzyka uwolnienia go - skomentował Wolters.

Zobacz także: #11pytań o poszukiwania zaginionych cz.1

bDoteSuW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(124)
Anna
6 miesięcy temu
Nawet nie chcę myśleć, co ta dziewczynka przeżywała. Taka niewinna twarzyczka, ufne spojrzenie...nieee
Zbynek
6 miesięcy temu
W Kaliforni dostałby 30 lat za gwałt i sam by się przyznał do reszty popełnionych przestępstw żeby tylko coś ugrać, a Europejki kodeks karny jest zbyt humanistyczny i łagodny dla takich zbrodniarzy. Bo gwałt i to na dziecku jest jadną z największych zbrodni i minimalna kara powinna być 30 lat za kratami bez możliwości skrócenia wyroku.
Real
6 miesięcy temu
A czemu nie zbadali go warigrafem? Są tez pigułki prawdy.. bawcie się dalej..
bDoteSuX
Dina
6 miesięcy temu
Niestety, ale przede wszystkim winni są rodzice. Nie zachowali się odpowiedzialnie zostawiając tak małe dzieci same, w dodatku jak pokazała rekonstrukcja z obiektu hotelowego, a dokładnie z ich stolika nie było widac ich mieszkania. W dodatku zostawili otwarte drzwi. Przykre to, bo dziecko cierpialo przez nieodpowiedzialnych rodziców
Nika
6 miesięcy temu
Jak mozna zostawic wlasne dzieci i isc sobie z przyjaciolmi do knajpy? Nie raz ale kazdego dnia? Jak mozna? Jestes w obcym kraju i zostawiasz dzieci same? To sie tylko o tragedie prosi. Tragiczne rodzicielstwo.
Najnowsze komentarze (124)
Władymir
6 miesięcy temu
oddajcie go Łukaszence, on wie co z takimi zrobić
Lex
6 miesięcy temu
Jeśli to zrobił powinen jak wszyscy mordercy mordujący z premedytacja dostać karę śmierci
ARCTOS
6 miesięcy temu
Madeleine po prostu poszła na przeszczepy. Resztę spalono w krematorium. I to cała tajemnica.
doro
6 miesięcy temu
niech sie Jackowski zaangazuje. może coś pomoze
obs
6 miesięcy temu
Nawet mumie egipskie mówią ile miały lat,jeżeli się odpowiednio przeprowadzi badanie.
Tom
6 miesięcy temu
Rodzice sa winni śmierci dziecka, niedługo świat o tym usłyszy !
kerim
6 miesięcy temu
Prokurator mówi co mogło być.Bedą wszędzie o tym pisać.Prokurator jest od tego by przedstawiać dowody, a nie gdybać.
Mee
6 miesięcy temu
A czemu po prostu nie zrobia tak zeby mial zakaz wyjazdu za granice
bDoteSuP
exitusletalis
6 miesięcy temu
Jaja w imadło i będzie śpiewał jak "słowik"
Nick
6 miesięcy temu
Dla mnie dziwne jest to, że rodzice zostawili dzieci w pokoju nie zamykając drzwi. Narazili ją i mlodsze rodzeństwo na niebezpieczenstwo. Na to przecież jest paragraf. Poza tym mogli skorzystać z opieki wieczornej dla dzieci zapewnianej przez hotel. Pewnie do dziś nie mogą sobie darować swojej głupoty.
Ad_obserwator
6 miesięcy temu
Na razie to wiadomo, że prokurator ma wiele przypuszczen.
Asia
6 miesięcy temu
Przeczytałam ostatnio kilka artykułów poświęconych ostatniemu newsowi o tym Niemcu. I okazuje się, że kilka osób coś wiedziało. Jego dwie byłe dziewczyny, jednej powiedział, że ma do zrobienia straszną robotę w Portugalii, potem zagin~ła dziewczynka. Druga jego partnerka znalazła dziecięcą pornografię, potem ten typ miał się niby wygadać co zrobił. Dlaczego żadna z tych osób nie zgłosiła tych faktów policji niezależnie od tego czy ten facet jest winny czy nie. Ale chyba taką wiedzą należało wcześniej podzielić się z policją.
Betti
6 miesięcy temu
Czytając latami o tej sprawie,jestem na 90% przekonana,że dziecko miało jakiś wypadek w hotelu i rodzice ,chroniac siebie i rodzinę sami ukryli ciało.Wydaje się,że szybko wykalkulowali,że dziecku nie zwrócą życia i wymyślili tę historię o domniemanym porwaniem.Przecież tylko pewne są dowody,które wyczuł pies i badania krwi na ubraniach,tapicerce i maskotce.Rodzice mieli wiele szczęścia,że to dotad nie wyszło na jaw,albo finansowo się postarali,żeby w końcu znaleźć kozła ofiarnego.Byłam ostatnio z rodziną w Turcji i było z nami 4 dzieci,dwóch 9 latków,jeden 5 latek i mała dwulatka. Nikt nie zostawił dzieci w pokojach. Nawet jak siedzieliśmy do 3 w nocy na zewnatrz,dziecko spało obok w wózku. Stawiam na rodziców,choć myślę,że śmierć dziecka była skutkiem wypadku.
Magdalena
6 miesięcy temu
Ja myślę, że powinno się ponownie skupić się na rodzicach. Jednak najlepiej wyszkolone psy wyczuły zwłoki i krew w kilku miejscach m.in na maskotce dziewczynki, jej ubraniach i ubraniach matki oraz w samochodzie. Nie wiem jak można było tak przejść na tym na porządku dziennym. Dziwi mnie też fakt, że ta cała sprawa przydarzyła się rodzinie wysoko postawionej, znanej i szanowanej w swoim środowisku, w rodzinie lekarzy, bogatej mogącej pozwolić sobie na tzw. szum medialny i zaistnienie w mediach. Nie przypominam sobie, żeby jakieś inne zaginięcie dziecka było tak nagłośnione. Mccann ów stać na to wszystko. Jakby to przytrafiło się ludziom niezamożnym nikt by nic nie wiedział.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić