aktualizacja 

Owsiak reaguje ws. "wyblurowanego serduszka WOŚP" w TVP. Jest odpowiedź

102

Spostrzegawczy internauci kilka dni temu zauważyli w jednym z materiałów TVP zamazane serduszko WOŚP-u. Afera była niemała, a na reakcję Owsiaka nie trzeba było czekać długo.

Owsiak reaguje ws. "wyblurowanego serduszka WOŚP" w TVP. Jest odpowiedź
Jurek Owsiak szybko znalazł odpowiedź na działania TVP> (Facebook)

W materiale Rafała Stańczyka wypowiadał się Pani Krysia z Waszyngtonu, ale uwagę widzów przykuł jeden szczegół. Afera była niemała, a wszystko za sprawą serduszka WOŚP-u. Element na bluzce kobiety niefortunnie się rozmazał.

Pojawiły się więc podejrzenia, że jest to celowy zabieg. TVP próbowało wytłumaczyć sytuację, głos zabrał Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Przecież widać, że nie chodziło o "wyblurowanie serduszka WOŚP" bo jest ono doskonale widoczne na nagraniu. Naprawdę trzeba szczuć nawet w Święta Bożego Narodzenia?! - napisał na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jurek Owsiak również postanowił odnieść się do sytuacji. Takiej reakcji nikt się nie spodziewał. Do Pani Heleny trafi paczka z koszulkami z logotypem WOŚP.

Miałem nadzieję, że czas świąt to czas z ciepłymi życzeniami w każdym kierunku, a jednak nie do końca. Ze swojej strony autorom tego newsa TVP z Waszyngtonu świątecznie życzę zdrowia i przyjaźni w sercu. Pani Helenie wysyłamy komplet naszych pięknych kolorowych koszulek - dzięki, że Pani gra z nami - napisał na Facebooku Jurek Owsiak.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Zakupy na święta on-line. Polacy idą na rekord
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić