Pająk wielkości kota. Wideo tylko dla ludzi o mocnych nerwach

19

Mrożący krew w żyłach widok zastali mieszkańcy wyspy Tobago na Karaibach. W jednym z budynków mieszkalnych zaobserwowano gigantycznego pająka. Film przedstawiający ośmionogie zwierzę wielkości kota błyskawicznie obiegł media społecznościowe.

Pająk wielkości kota. Wideo tylko dla ludzi o mocnych nerwach
Olbrzymi pająk został zaobserwowany wewnątrz budynku (TikTok)

Przerażające nagranie z Trynidadu i Tobago opublikowane zostało w środę na TikToku. Na filmie widać, jak olbrzymi pająk chodzi po ścianach i suficie. Można zobaczyć go także poruszającego swoimi odnóżami.

"Myśliwy z Trynidadu". Gigantyczny pająk dostał się do rezydencji mieszkalnej"

Nie jest jasne, co to za gatunek pająka. Internauci wpadli jednak na trop, że może być to Psalmopoeus cambridgei, zwany myśliwym z Trynidadu. Jest on dość powszechny na Karaibach.

Gatunek ten mieszka na drzewach i może osiągać jeszcze większe rozmiary niż w przypadku osobnika zarejestrowanego na filmie. Portal Tarantula Friendly zauważa, że myśliwy z Trynidadu ma być dosyć agresywne usposobienie. Żywi się głównie świerszczami, larwami mącznika i karaluchami. Samce żyją maksymalnie 4 lata, a samice dożywają trzykrotności tego wieku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Gigantyczny ptasznik nadrzewny w mieszkaniu. "To demon, najlepiej wezwać egzorcystę"

Film odbił się szerokim echem w sieci. W ciągu zaledwie 3 dni obejrzano go ponad 4,5 mln razy. Internauci byli przerażeni tym, co zobaczyli na nagraniu.

Teraz ten dom należy już do tego pająka – oceniła jedna z osób.

W następnych komentarzach wskazano, że dom odwiedzony przez zwierzę należałoby spalić albo wyburzyć. – To demon, najlepiej wezwać egzorcystę – zażartował kolejny użytkownik TikToka.

Ten pająk jest większy niż cała moja przyszłość – dodał jeszcze inny.

Obejrzyj także: Przerażające odkrycie we Wrocławiu. Jadowity gatunek pająka z Brazylii w mieszkaniu

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić