o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

"Panie Kaczyński, niech pan przeprosi!". PiS reaguje

54
Podziel się

Rząd Prawa i Sprawiedliwości – mimo wcześniejszych deklaracji – nie ogłosił dziś założeń Nowego Ładu. Nie uszło to uwadze Szymona Hołowni. Lider ruchu Polska 2050 zabrał głos na ten temat, nie szczędząc prezesowi partii rządzącej ostrych słów.

"Panie Kaczyński, niech pan przeprosi!". PiS reaguje
Szymon Hołownia wezwał Jarosława Kaczyńskiego do przeprosin. (Getty Images)
bDUoStAR

Oficjalnym powodem przesunięcia terminu przedstawienia założeń Nowego Ładu był gwałtowny wzrost przypadków koronawirusa. Jednak takiego tłumaczenia nie akceptuje Szymon Hołownia. Lider ruchu Polska 2050 uważa, że Jarosław Kaczyński powinien przeprosić obywateli.

Nowy Ład. Szymon Hołownia ostro o Jarosławie Kaczyńskim

Szymon Hołownia wyraził swoją opinię na filmie, który został opublikowany w serwisie YouTube. Lider ruchu Polska 2050 zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu, że prawdziwym powodem odwołania konferencji nie była pandemia COVID-19, lecz kontrowersje panujące wokół prezesa Orlenu – Daniela Obajtka.

bDUoStAT
Ale, panie Kaczyński, cała Polska wie, że prawdziwa przyczyna odwołania dzisiejszej konferencji jest inna i nazywa się "Obajtek" – oświadczył Szymon Hołownia na nagraniu.
Zobacz także: Zobacz też: Nowe obostrzenia. Cięta riposta Bolesława Piechy z PiS na wpis Janusza Kowalskiego
bDUoStAZ

Lider ruchu Polska 2050 zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu, że razem ze swoimi podopiecznymi dopuścił się "psucia" kraju. Zaapelował do prezesa PiS, aby przeprosił, a następnie, w ramach zadośćuczynienia, zrezygnował z polityki.

Panie Jarosławie Kaczyński – niech pan przeprosi za Daniela Obajtka. Niech pan przeprosi za psucie Polski i zniszczenia, jakich dopuścił się pan i pana podopieczni. A potem, jak to mówiły doprowadzone również przez pana do rozpaczy Polki, proszę się żwawo oddalić – apelował na YouTube Szymon Hołownia.
bDUoStBa

Reakcja PiS. Fogiel zabrał głos

Do wystąpienia Szymona Hołowni odniósł się Radosław Fogiel. Zastępca rzecznika prasowego PiS zarzucił liderowi ruchu Polska 2050, że posiada znacznie mniejsze doświadczenie polityczne od Jarosława Kaczyńskiego. Zażartował także, że jako były dziennikarz Hołownia zapewne nauczył się swojej gestykulacji i min w telewizji, ale do rządzenia Polską potrzeba czegoś więcej.

"Pan Kaczyński" był na scenie politycznej długo przed Szymonem Hołownią i będzie długo po nim. W telewizji można się nauczyć groźnych min i gestykulowania, ale polityka to coś więcej. Na marginesie – ktoś wie, czemu on tego laptopa tak kurczowo ściska? – napisał na Twitterze Radosław Fogiel.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUoStBu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(54)
Pablo
miesiąc temu
Nowy Ład będzie wtedy jak oddadzą władze i przestaną kraść i oszukiwać ludzi
Punisher
miesiąc temu
wszyscy zostaniecie osądzeni .............
Rebus
miesiąc temu
A co to Jarosław już w a oni że nie może mówić i pastuchami się wyręcza.
bDUoStBv
AntyPoPiS
miesiąc temu
A czego można było się spodziewać ??? Żenada.pl jak i cały ten rząd
Uska
miesiąc temu
Zastepca rzecznika pis a gdzie jest rzecznik.za malo wazny temat na taka fisze.kourwa nie moge ile kosztuje utrzymanie tych opetancow....?
Najnowsze komentarze (54)
Stoicysta
4 tyg. temu
I o to chodzi.Brawo Panie Hołownia!!!!
Polak Mały
miesiąc temu
To TVP powinno głosić , że JK nie dotrzymuje słowa i oszukuje wyborców analogicznie jak to miało miejsce w przypadku Budki.
ak001
miesiąc temu
Jak ma przepraszać ktoś, kto nie ma twarzy?
halka
miesiąc temu
Nowy ład-kaczor już całkiem odjechał, ciekawe co jeszcze głupiego wymyśli destabilizator krajowy?!
Meander
miesiąc temu
Panie Hołota, katolików u władzy to ja mam serdecznie dosyć
Meander
miesiąc temu
Widoczne oznaki zatwardzenia
Anty
miesiąc temu
No właśnie może Prezes i jego podobni są już za długo w polityce i na naszym utrzymaniu. Myślenie ich jest z lat 90 w końcu trzeba kogoś nowego rozwojowego. A nie tylko wiecznie te same osoby przy korycie tylko Partię zmieniają
garbaty
miesiąc temu
Po Dobrej zmianie Nowy Ład... EURO już po 4,62 Wkrótce będziemy żebrakami.
bDUoStBn
niko
miesiąc temu
to już nie Nowy Ład ale Łabędzi Śpiew Pisu
aza
miesiąc temu
Obajtek to mąż prezesa??
I gdzie?
miesiąc temu
No i gdzie są te niszczenia kraju prze PiS - no gdzie? Jak na razie jest odwrotnie. Wielkie inwestycje się rozwijają, kraj wyszedł z nędzy. Dlaczego nie wspomina pan rządów PO, gdzie ich naczelne hasło brzmiało: PINIENDZY NIE MA I NIE BĘDZIE, a zatem, jak by było - to dośpiewaj sobie bracie sam.
Ach ach
miesiąc temu
Spoko, spoko. Hołownia ma przechlapane na starcie. To następny karierowicz ze średnim wykształceniem, który prze po trupach. Ale pożyjemy, zobaczymy...
Nowy Ład
miesiąc temu
7 NIE KRADNIJ - 15% z OFE ... .
Spięty
miesiąc temu
Napiszę krótko PIS stanowczo NIE!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić