Panna młoda dostrzegła to dopiero na ślubie. Ceremonię momentalnie przerwano

337

Niecodzienne sceny rozgrały się na ślubie w indyjskim stanie Uttar Pradesh. W pewnym momencie panu młodemu spadła z głowy peruka. Kiedy panna młoda dowiedziała się, że jej przyszły małżonek jest łysy, natychmiast odwołała uroczystość.

Panna młoda dostrzegła to dopiero na ślubie. Ceremonię momentalnie przerwano
Panna młoda odwołała ślub gdy dowiedziała się, że jej przyszły małżonek jest łysy (Getty Images, Navaneethan Viswanathan)

Ceremonia odbywała się w mieście Unnao na północy Indii. Według "India Today", pan młody zemdlał w drodze do ołtarza. Wtedy przez przypadek na jaw wyszła niewygodna prawda.

Spostrzegła łysinę na jego głowie. Zdecydowała o odwołaniu ślubu

Kiedy panna młoda spostrzegła łysinę na głowie swojego przyszłego małżonka, zdecydowała, że ślub nie może się odbyć. Mimo nacisków ze strony rodziny podtrzymała swoją decyzję.

Sprawa trafiła na policję. Rodziny państwa młodych szybko jednak doszły do porozumienia. Zdecydowano, że ślub zostanie odwołany, a rodzina pana młodego pokryje koszty zaplanowanego wesela.

Zataili ten fakt przed panną młodą. "Nie można budować małżeństwa na kłamstwie"

W rozmowie z lokalnymi mediami wujek panny młodej podkreślił, iż jej przyszły małżonek nie powinien ukrywać faktu, że jest łysy.

Gdyby powiedzieli nam wcześniej, moglibyśmy psychicznie przygotować pannę młodą i nie byłaby zszokowana. Nie można budować małżeństwa od początku na kłamstwie – zaznaczył krewny.

Obejrzyj także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa! Kolejni uczestnicy zostają rodzicami

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić