Wróć na
A. M.
|

Para na tylnym siedzeniu. Oburzające nagranie. Pracownicy ONZ zawieszeni

52
Podziel się

W zeszłym tygodniu w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać parę podczas stosunku w samochodzie ONZ. Organizacja wyciągnęła konsekwencje.

Para na tylnym siedzeniu. Oburzające nagranie. Pracownicy ONZ zawieszeni
bCOOgWgl

Nagranie trafiło do sieci w zeszłym tygodniu. Widać na nim biały samochód oznaczony literami UN (United Nations - tł. Organizacja Narodów Zjednoczonych). Na tylnych siedzeniach kobieta w czerwonej sukience siedzi okrakiem na mężczyźnie. Zachowanie międzynarodowych urzędników wzbudziło oburzenie.

Organizacja zapowiedziała szybkie działania. Są już konsekwencje

Szybko ustalono, kto znajduje się na nagraniu. Zidentyfikowano dwóch mężczyzn, pracowników Organizacji Nadzoru Rozejmu ONZ (UNTSO). Obecnie przebywają na urlopie bezpłatnym w związku z zarzutami o nadużycia seksualne.

bCOOgWgn

Głos zabrał rzecznik Sekretarza Generalnego ONZ Antonio Guterresa, Stéphane Dujarric. Poinformował, że konsekwencje wobec pracowników są konieczne, "biorąc pod uwagę powagę zarzutów dotyczących nieprzestrzegania norm postępowania, jakich oczekuje się od międzynarodowych urzędników służby cywilnej".

Przypadek ten nie należy jednak do odosobnionych. Mimo że organizacja posiada rygorystyczne przepisy regulujące zachowania seksualne swoich pracowników, w ostatnich latach wielokrotnie dochodziło do poważnych naruszeń.

Bartosz Arłukowicz krytykuje ministra zdrowia. "Emanacja patologii władzy"

bCOOgWgO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
gocha
miesiąc temu
"Na tylnych siedzeniach kobieta w czerwonej sukience siedzi okrakiem na mężczyźnie." czytam sobie dalej a tam wyjaśnienie- "Szybko ustalono, kto znajduje się na nagraniu. Zidentyfikowano dwóch mężczyzn...". No to kuźwa zdecydujcie się czy to kobieta w czerwonej sukience siedziała mu na kolanach czy facet?
Chomofop
miesiąc temu
Kobieta z mężczyzną uprawiają seks. Oburzające. Nie, no jaja. Wstydzić się powinien podglądacz, a porządny człowiek się odwraca i dyskretnie oddala.
Grzegorz
miesiąc temu
No właśnie, gdzie tu coś złego. To że kobieta kocha się z mężczyzną. Gdyby dwóch pederastów pchało się w tym aucie, wszyscy byli by zachwyceni. Ohy i ahy, ale ci pracownicy ONZ wyzwoleni, jacy postępowi i jak ten z przodu ładny.
bCOOgWgP
nwo
miesiąc temu
cała ta organizacja powinna byc zdelegalizowana. Jakbyscie tylko wiedzieli jak jej pracownicy naduzywaja wladzy, zwlaszcza w krajach bidnych gdzie powinni złuzyc pomocą
pawel
miesiąc temu
teraz wiadomo czym zajmuje się ONZ !
Najnowsze komentarze (52)
Zagłoba
miesiąc temu
Jak jest kobieta i meżczyzna i w gre wchodzi jej uroda to czemu sie dziwic ze w człowieku kraży krew a nie woda=za obopólną zgoda to nie afera tylko zwykła ludzka sprawa=??
po^&lo
miesiąc temu
Kobiety z ONZ podobne są do mężczyzn. Wróć, to są mężczyźni ale przypominający kobiety. Nie, wróć. To są mężczyźni w czerwonych sukienkach. Już mi się wszystko ..
lora
miesiąc temu
Nic złego w tym nie widzę.....tylko ten pan z przodu rozprasza pewnie
Jacek
miesiąc temu
Pokręciło im sie w głowach. A co to na asfalcie to robili , przeciez schowali sie w aucie.A kto kazal ich podglądac?. Seks to piekna sprawa kiedy dwoje ludzi pragnie siebie. Powinni sie ogarnąc wszyscy świetoszkowaci . Do nieba traficie ????
Buhaha
miesiąc temu
Pracownicy zostali zawieszeni bo nie zaprosili szefa na party.
rychorycho
miesiąc temu
A mogli wziac auto z ciemnymi szybami
innuit
miesiąc temu
jeju, jeju, rozumiem, ze gdyby to byli dwaj faceci to byloby ok? Masakra. To jest skandal? Powaznie?!
sneik
miesiąc temu
Zaczyna się nagonka na hetero... Bill Gates może czasami się przeliczyć w swym dążeniu do redukcji ludzkiej populacji.
bCOOgWgH
Voy Erysta
miesiąc temu
Niemożliwe !!! Na tym zdjęciu nic takiego nie widać .
Sikor
miesiąc temu
A co to za klub , co to za miejsce ? Ja dobrze nie pamiętam ... wiem tylko jedno nic tak nie działa na mnie jak " CZERWONA SUKIENKA " .... 😁😁😁😁
Niewiedzieli?
miesiąc temu
Bo, gdyby to było dwóch mężczyzn, to dostaliby awans...
Jankes
miesiąc temu
Nowość?Gwałty na ludności cywilnej,szantaż zmuszający do nierządu,seks z nieletnimi to praktyka onzetowców
haha
miesiąc temu
no co oni chca - narody sie jednoczyly!
Tu i teraz
miesiąc temu
jak widać na miłość każde miejsce jest dobre...popatrzcie ile takich numerów i numerków jest w naszym smoleńskim kraju ?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić