Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|
aktualizacja

Prezenter Fox News zwolniony w związku z zarzutami o molestowanie seksualne

2
Podziel się:

Amerykańska stacja telewizyjna Fox News zwolniła jednego ze swoich głównych prezenterów Eda Henry'ego. Ta decyzja ma związek z zarzutami o molestowanie seksualne.

Prezenter Fox News zwolniony w związku z zarzutami o molestowanie seksualne
Prezenter Ed Henry został zwolniony z Fox News (Getty Images)

Ed Henry był współautorem programu "America's Newsroom", który jest nadawany w Fox News każdego ranka. Stacja przekazała, że w zeszłym tygodniu otrzymała skargę od byłego pracownika dotyczącą molestowania seksualnego przez prezentera.

Henry został zwolniony z pracy, a firma przekazała, że wynajęła niezależną kancelarię prawniczą, która ma przeprowadzić dochodzenie w tej sprawie.

W czwartek 25 czerwca otrzymaliśmy skargę na Eda Henry'ego od adwokata byłego pracownika, z której wynika, że przed laty w miejscu pracy doszło do umyślnego niewłaściwego zachowania seksualnego. Fox News Media surowo zabrania wszelkich form molestowania seksualnego, niewłaściwego postępowania i dyskryminacji. Będziemy nadal dążyć do utrzymania bezpiecznego i integracyjnego miejsca pracy dla wszystkich pracowników - napisała szefowa Fox News Suzanne Scott i prezes stacji Jay Wallace.

Prezenter Fox News oskarżony o molestowanie. Zaprzecza zarzutom

Adwokat Eda Henry'ego przekazała, że prezenter zaprzecza zarzutom i jest przekonany, że zostanie z nich oczyszczony. Henry dołączył do Fox News w 2011 r. Wcześniej przez 7 lat pracował w CNN.

Zobacz także: O. Paweł Gużyński o filmie "Zabawa w chowanego": "Dla księży ten dokument to przejaw agresji wobec Kościoła"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
nadgorliwość
2 lata temu
Teraz samo oskarżenie skutkuje zwolnieniem z pracy. Życzę chłopu żeby po wygranej sprawie wygrał miliony odszkodowania od fox news.
Bartosz G
2 lata temu
Ciężko powiedzieć co sobie ktoś wyobraża, na co liczy więcej niż może zrobić... każdego roku wiele razy można spotkać takie sceny. Nawet w toaletach kartki wiszą i nic..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić