Pasażer poczuł, że coś dotknęło jego łydki w pociągu. Nagle wrzasnął

35

Po podłodze pociągu CrossCountry pełzał... wąż. Jasnopomarańczowy drapieżnik grasował po wagonie, aż w końcu został zauważony pod siedzeniem przez jednego z pasażerów. Mężczyzna przerażony zaczął przeraźliwie krzyczeć.

Pasażer poczuł, że coś dotknęło jego łydki w pociągu. Nagle wrzasnął
Niepokojące odkrycie pod siedzeniem pasażera. Byli przerażeni. (Twitter)

W pociągu CrossCountry znaleziono jasnopomarańczowego węża. Drapieżnik, razem z niczego nieświadomymi pasażerami, zmierzał z Nottingham do Cardiff. Na szczęście w porę go zauważono, zanim zrobił komukolwiek krzywdę.

Jeden z pasażerów zobaczył go, kiedy ten akurat pełzał pod jego siedzeniem. Miało to miejsce akurat podczas postoju pociągu na stacji w Gloucester. Była to szansa na to, aby zadzwonić po pomoc i jechać dalej - tym razem bez "pasażera na gapę" na pokładzie.

Brytyjska policja transportowa i RSPCA, czyli grupa ratownicza dla zwierząt, zajęły się gadem budzącym przerażenie. Został schwytany, dzięki czemu wkrótce wystraszeni nie na żarty pasażerowie mogli w spokoju zmierzać do Cardiff. Jak przyznał jeden z nich - choć wiedział, że węża nie ma już w wagonie, to jednak i tak przez całą drogę rozglądał się lękowo po bokach... Nie ma się co dziwić!

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić