o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac.
GGG
|

Pawłowicz: głupi ludzie oglądają TVN, a mądrzy TVP

26
Podziel się

Krystyna Pawłowicz porównała widzów telewizji TVN i telewizji publicznej. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego ma bardzo dobre zdanie o odbiorcach telewizji kierowanej przez Jacka Kurskiego.

Pawłowicz: głupi ludzie oglądają TVN, a mądrzy TVP
Krystyna Pawłowicz (YouTube)
bDUmyTbF

Pawłowicz, mimo że zajmuje stanowisko sędzi Trybunału Konstytucyjnego i powinna charakteryzować się apolitycznością, nie rezygnuje z aktywności w mediach społecznościowych. Prawniczka chętnie zabiera publicznie głos na temat wydarzeń politycznych i społecznych w kraju.

Pawłowicz o widzach TVP i TVN

Najnowsza aktywność byłej posłanki PiS dotyczy widzów TVP i TVN. Sędzia TK otwarcie pisze na Twitterze, co sądzi o odbiorcach obu tych telewizji. - Kto ogląda TVN, to wiadomo bez badań, że jest głupi - stwierdza Pawłowicz. -A jak skomentować widzów TVP? - zareagował jeden z internautów.

bDUmyTbH

Tutaj Pawłowicz ma mocno odmienne zdanie i chwali widzów telewizji rządzonej przez Jacka Kurskiego, określając ich "mądrymi".

bDUmyTbN

Pawłowicz złamała prawo?

Słowa sędzi TK oburzyły internautów. Na wypowiedź prawniczki zareagował europoseł Radosław Sikorski. Polityk Koalicji Europejskiej zwrócił się do mec. Romana Giertycha z pytaniem, czy Pawłowicz swoją aktywnością internetową nie złamała prawa.

- Pani Pawłowicz naruszyła dobra osobiste wszystkich oglądających TVN. To bardzo odważne, gdyż teraz widzowie tej stacji mogą ją pozwać indywidualnie bądź zbiorowo - ocenia Giertych.

bDUmyTbO

Internauci odpowiadają Pawłowicz

Obojętni na wpis Krystyny Pawłowicz nie pozostali internauci. Pod wpisem o widzach TVN pojawiło się wiele odpowiedzi.

Skąd w Pani taki brak szacunku do swoich rodaków, do ludzi, którzy może mają inne poglądy, ale są po prostu ludźmi, których chyba wypadałoby szanować. Tak po prostu, na zasadzie chrześcijańskiego (bo Pani przecież wierząca) szacunku do bliźniego.
Pani uważa na słowa, mogę oglądać to, co chcę i nikogo od głupich nie wyzywam.
bDUmyTbP
To prywatna opinia czy Trybunał Konstytucyjny tak orzekł?
Jest Pani podobno profesorem oraz sędzią TK, nie przystoi Pani taki język ani jednokierunkowość!
Zobacz także: Zakupy po pandemii. "Niektóre zachowania pozostaną"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUmyTci
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Ddddr
miesiąc temu
Menopauza to straszny stan. Ta pani jest tego dowodem.
Wrryui
miesiąc temu
Gdybym była premierem czy prezydentem to bym się bardzo wstydziła wypowiedzi sędziego sądu najwyższego ponieważ ona pokazuje kulturę całego rzadu.
Boncza
miesiąc temu
Chyba pozwe ta osobe za obraze , bedzie ciekawie.a dla czego nie ma pozwu z urzedu, za Zniewazenie obywateli?
bDUmyTcj
Badsantaq3
miesiąc temu
Haha Madrzy ludzie ogladaj a Tvp haha to dobre
P🖕S
miesiąc temu
Ewolucja zapomniała o tej "pani" że tak zażartuję...
Najnowsze komentarze (26)
UFO-ludki
2 dni temu
Jak widać i słychać inteligencja oraz kultura nie zawsze idzie w parze z tytułami naukowymi. Pani tzw profesor Pawłowicz jest tego niezbitym dowodem.
NO NO
2 dni temu
JAKOS NIE SLYCHAC ZE OD TYCH LUDZI LGBT MIJSZOSCI I INNYCH ORGANIZCI NIE CHCE PODATKOW A PLACIMY WSZYSCY OBYWATELE NA TAKICH .CO OBRARZAJA OPLUWAJA CZEMY.I TO ZAGORZALI KATOLICY.CZEMU.
dino
3 dni temu
Po pierwsze,żadna z niej profesor, po drugie, dowody swojej głupoty dawała nie raz i nie dwa. Wstyd że w takiej instytucji siedzi takie coś.
Kowalski
3 dni temu
TVP działa wyłącznie na rzecz wyborców PIS-u. Kierownictwo TVP jest świadome, że skoro na PIS głosowali to udowodnili, że do mądrych i kulturalnych nie należą. Tak jak i p. Pawłowicz. Do patriotów też z pewnością nie.
fizyk
4 tyg. temu
stan umysłu tej pani jest w zatrważającym stanie
psychiatra
4 tyg. temu
a jak już naparzą się na ta TVP-isuary to wszyscy są tak "mądrzy" jak p. Pawłowicz albo nawet bardziej , będzie to po kilku latach powrót do średniowiecza najszybszy w historii świata
bobi
miesiąc temu
Głupi ludzie słuchają tej pseudo profesorki i sędziny, a mądrzy mają ją w czterech literach.
Ede
miesiąc temu
Madry teraz nie slucha i oglada zadnej z tych sciekowych stacji TV. Wszystkie to jedno wielkie szambo z ktorych wylewa sie sciek klamstw.
bDUmyTcb
Alina
miesiąc temu
Głupi ludzie oglądają TVN a "mądrzy" TVP - w taki pojęciu rozumu i głupoty, wolę być wśród głupich niż "mądrych" inaczej!
Znakomite
miesiąc temu
Pani nie musi nic oglądać i tez jest taka jak ci co super tvn?
KLEMENS
miesiąc temu
W każdym normalnym kraju tę osobę usunięto z urzędu. Pamiętacie jak Gersdorf chcieli na dwa lata przed końcem kadencji pozbawić stanowiska bo miała więcej niż 65 lat? (wiek przejścia na emeryturę dla sędziów). Jakoś nie miała ta zasada znaczenia gdy wbrew prawu powołano Pawłowicz i Piotrowicza do TK. Cała wspomniana trójka jest z 1952 roku urodzenia i w momencie wyboru mieli 67 lat, więc ewidentnie złamano konstytucję.
...
miesiąc temu
W TVN są przynajmniej seriale, a w TVP nie. Ups.
Meluzynka
miesiąc temu
Typ ogląda widz 36,6 iloraz inteligencji
Norb😷
miesiąc temu
Ta pani jest najlepszym przykładem, że o mądrości nie świadczą tytuły naukowe.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić