Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Pawłowicz pojawiła się na UW. Przedstawiono ją. Po chwili stało się to

1087
Podziel się

W piątkowych uroczystościach z okazji inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Warszawskim wzięła udział Krystyna Pawłowicz. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego twierdzi, że gdy ją przedstawiono, została "wybuczana i wystukana przez tylne rzędy".

Pawłowicz pojawiła się na UW. Przedstawiono ją. Po chwili stało się to
Krystyna Pawłowicz (PAP, Roman Zawistowski)
bEUgCKMR

Krystyna Pawłowicz jest bardzo związana z Uniwersytetem Warszawskim. Najpierw ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UW, a później w latach 2007-2011 była zatrudniona na stanowisku profesora nadzwyczajnego na UW. Była posłanka pojawiła się w piątek 1 października na inauguracji roku akademickiego.

Uroczystość otworzył rektor UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, który powitał studentów i przedstawił zaproszonych gości, m.in. Krystynę Pawłowicz. "Witam prof. Krystynę Pawłowicz, sędzię Sądu Najwyższego" - powiedział. Wtedy, jak twierdzi była posłanka, w tylnych rzędach rozległo się buczenie.

bEUgCKMT
Wczoraj na uroczyst. inauguracji roku akad. na moim Uniwersytecie Warszawskim, przy powitaniu przedstawiciela Prezesa TK zostałam przez tylne rzędy Aud.Max wybuczana i "wystukana" na pulpitach ław. JM Rektor zachwalał potem panujące /?/ na UW poszukiwanie prawdy i tolerancję... - napisała Krystyna Pawłowicz w mediach społecznościowych - czytamy na Twitterze Krystyny Pawłowicz (pisownia po części oryginalna).

Pawłowicz oburzona postawą rektora

Wśród zaproszonych na uroczystość gości była również szefowa Kancelarii Prezydenta RP Grażyna Ignaczak-Bandych. Sędzia Pawłowicz twierdzi, że w trakcie czytania listu inauguracyjnego od Andrzeja Dudy przez szefową jego kancelarii dwie osoby obrażały ją i prezydenta. Sędzia TK jest oburzona, że rektor UW nie przeprosił Ignaczak-Bandych za całą sytuację.

bEUgCKMZ
W trak. czytania inaug. listu od Prez. A. Dudy przez szefową jego Kancelarii 2 osoby lewacko podobne zakłóciły jej wystąpienie,obrażając i ją i PAD. Rektor ZACHĘCIŁ bojówkę do przedstawienia żalów. Gdy już wywrzeszczeli obelgi, wyszli sobie. Rektor NIE przeprosił przedstawicielki PAD za to - napisała Pawłowicz (pisownia, także i tu, po części oryginalna)
bEUgCKNa
Zobacz także: "Nie tylko w tej sprawie ma wiele na sumieniu". Ostry komentarz pod adresem arcybiskupa Dzięgi
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUgCKNu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1087)
Janek
miesiąc temu
Wielka szkoda iz tylko zostala wybuczana przydal by sie wielki kosz zgniłych jaj.Przeciez to pierwszy warchoł RP w spódnicy.
Zac
2 miesiące temu
Wystukana na pulpicie :D
to tak
2 miesiące temu
Brawo Pani Pawłowicz!
bEUgCKNv
gość
2 miesiące temu
Powinna przeczytać teraz te komentarze, co oniej piszą to dopiero się zdziwi.
Normalna
2 miesiące temu
A co totalni w temacie profesura Sadurskiego
buhahahaha
2 miesiące temu
i bardzo dobrze, ciężko na to pracowała
artur
2 miesiące temu
no i pani Pawłowicz jeszcze się zdziwiła ,że tak zacnego gościa tak potraktowali , a jak mieli potraktować? na szacunek trzeba sobie zasłużyć , a przede wszystkim szanować drugiego człowieka , a tak właśnie pani Pawłowicz szanuje, jak i ją potraktowano no bo "nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe"
hańba
2 miesiące temu
co to za rektor, że zaprasza przestępców na inaugurację?
YES
2 miesiące temu
królowa fermentu 2015 w TK , HA HA HA HA HA HA HA
niezaspokojon...
2 miesiące temu
biedna krysia,nie o takie stukanie jej chodzilo :(
jajcarz
2 miesiące temu
Biedna krysia :-(
Jan
2 miesiące temu
Moja stara ma suty jak wentyle od trabanta
ks. Marek
2 miesiące temu
Wspaniała , kulturalna , tolerancyjna Pani Pawłowicz, to widać , i co?! Oby Pani Godek podsunęła jedynie prawą i prawną ustawę że rodzice nie POsyłający swoich dzieci na religie, pójdą do więzienia a prawa rodzicielskie , będą bezpowrotnie oderwane. Koniec tego ich rozpasania, a jeśli pobierają 500+ , to jakim prawem krytykują najlepszy rząd?! Trzeba uczyć dzieci moralności i postaw jedynie prawych i słusznych. Kiedy religia będzie przymusowa i kiedy nie będzie wyboru, dzieci wrócą jak i ich rodzice i będą jeszcze do kościołach na kolanach przychodzić, prosić o życie wieczne! Szach mat! Bóg zapłać!
bEUgCKNn
pytam
2 miesiące temu
czy można mieć poglądy prawicowe!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić