Pędziła 214 km/h, gorzko pożałowała. Policja pokazała nagranie

57

Do zatrzymania za przekroczenie prędkości doszło na trasie S3 na terenie woj. lubuskiego. Funkcjonariusze policji – jadący nieoznakowanym radiowozem – zauważyli, że jeden z pojazdów porusza się aż o 94 km/h za szybko. Wysokość mandatu była porażająca.

Pędziła 214 km/h, gorzko pożałowała. Policja pokazała nagranie
Jechała aż o 94 km/h za szybko (KMP Gorzów Wielkopolski)

Jak podkreśla rzecznik Komendy Miejskiej Policji Gorzów Wielkopolski, funkcjonariusze w nieoznakowanych pojazdach to częsty widok na S3. Przyczyną patroli na tym odcinku są właśnie regularne przypadki przekraczania przez kierowców prędkości.

Przekroczenie prędkości na S3. Mandat o równowartości miesięcznej pensji

W pewnym momencie policjanci zauważyli poruszający się z nadmierną prędkością mercedesa. Mimo że na odcinku obowiązywało ograniczenie do 120 km/h, kierująca pojazdem kobieta jechała aż 214.

Co szczególnie zaniepokoiło policjantów, kierująca mercedesem nie zwolniła nawet na łuku drogi. Funkcjonariusze zdecydowali się zakończyć niebezpieczny rajd i zatrzymali pojazd do kontroli.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Okazało się, że pojazdem kierowała 40-latka. Rzecznik KMP Gorzów Wielkopolski podał, że wysokość mandatu nałożonego na uczestniczkę ruchu drogowego wyniosła aż 2,5 tys. złotych.

Jeszcze w trakcie kontroli 40-latka uregulowała mandat za pomocą terminala płatniczego. Miała również nie kwestionować zasadności nałożenia na nią kary, doskonale rozumiejąc, dlaczego na nią zasłużyła. Po wszystkim wyruszyła w dalszą drogę.

Zobacz także: Zobacz też: 20-letni kierowca z Cieszyna omal nie potrącił kobiety z dzieckiem
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić