Malbork. Odnaleziono ciało Tomasza. Siostra prosi o modlitwę

83

W środę policjanci z Malborka (woj. pomorskie) wyłowili z rzeki ciało mężczyzny. Jak ustalono później, był to poszukiwany od grudnia 42-letni Tomasz G. Mężczyzna cierpiał na schizofrenię. - Proszę w jego imieniu o modlitwę — napisała Joanna, siostra Tomasza.

Malbork. Odnaleziono ciało Tomasza. Siostra prosi o modlitwę
Tragiczny finał poszukiwań (Facebook)

Tomasz G. zaginął w nocy z piątku na sobotę (10-11 grudnia 2021). Wówczas wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Mężczyzna nie miał przy sobie telefonu, ani żadnych dokumentów. Siostra natychmiast zgłosiła sprawę na policję. Martwiła się, ponieważ brat cierpiał na poważną chorobę.

Niestety, choroba (schizofrenia) znowu dała o sobie znać i Tomek jest w swoim świecie... Bardzo martwimy się o niego — napisała w mediach społecznościowych.

Wyłowiono ciało mężczyzny

Zarówno siostra jak i policja do ostatniej chwili wierzyli w to, że Tomka uda się znaleźć żywego. Niestety, potwierdziły się najgorsze scenariusze. W poniedziałek policja wyłowiła z rzeki Nogat ciało mężczyzny. Jak później ustalono, był to 42-letni Tomasz G.

Z ogromnym smutkiem, muszę poinformować Was, że poszukiwania mojego Tomka zostały zakończone. Jak część z Was już czytała, odnaleziono dziś ciało mężczyzny. Niestety, potwierdziłam, że to mój ukochany brat — napisała siostra mężczyzny, Joanna.

Siostra prosi o jedno

Kobieta prosi wszystkich o modlitwę w jego imieniu. Policja ustala teraz okoliczności śmierci mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Na razie nie wiadomo też, kiedy odbędzie się pogrzeb Tomka.

Zobacz także: Jechał 223 km/h na S3. Powód szokuje
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić