Angelika Karpińska| 

Perfekcyjna pani domu. Film jest hitem sieci

8

Media społecznościowe obiegło nagranie z Hiszpanii, na którym widać, jak kobieta wychodzi na parapet i jak gdyby nigdy nic, z pełnym spokojem myje okna. Sęk w tym, że wszystko działo się na siódmym piętrze!

Perfekcyjna pani domu. Film jest hitem sieci

Jeden z użytkowników Twittera opublikował wideo, które szybko stało się hitem sieci. Widać na nim, jak kobieta ryzykuje życie, by mieć nieskazitelne okna. Nagranie obiegło media społecznościowe.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dla wielu mieszkańców Manso Street w hiszpańskim mieście Gijon widok kobiety na parapecie 7. piętra nie jest niczym nowym. Mieszkanka budynku podobno często myje w ten sposób okna.

Czasami wychodzi i sprawia, że ​włosy stają na głowie, ponieważ w każdej chwili może spaść - powiedział "El Comercio" jeden z sąsiadów.

Sąsiedzi zaniepokojeni lekkomyślnością kobiety

Zachowanie kobiety nie podoba się wielu mieszkańcom. Podkreślają, że stanowi ona niebezpieczeństwo nie tylko dla siebie, ale i dla innych.

Najgorsze jest to, że może spaść na kogoś, kto idzie ulicą - komentuje jeden z mieszkańców.
Oczywiście, że nie chodzę pod jej oknem. Dzisiaj znowu musiałem iść po chleb naokoło, by uniknąć przechodzenia tamtędy. To, co robi, jest lekkomyślne i powinna zostać ukarana grzywną - dodaje inny.

Zobacz także: Rybacy wypłynęli na połów ryb. Gdy zarzucili sieci, nie wierzyli własnym oczom

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić