Pharrell Williams pogrążony w żałobie. Chce śledztwa federalnego

25

Do tragedii doszło pod koniec marca w stanie Wirginia. Kamery w mundurach funkcjonariuszy były wyłączone. Muzyk domaga się śledztwa federalnego.

Pharrell Williams pogrążony w żałobie. Chce śledztwa federalnego
Pharrell Williams (Getty Images)

Znany i lubiany przez publiczność muzyk Pharrell Williams jest w żałobie. Kilka dni temu stracił kuzyna. 25-letni Donovan Lynch został zastrzelony przez policjanta podczas zamieszek, które wybuchły 26 marca w Virginia Beach.

Wraz z chłopakiem była tam Deshayla E. Harris znana z ostatniego sezonu "Bad Girls Club", która również zginęła.

Muzyk pożegnał ukochanego kuzyna za pomocą mediów społecznościowych. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, które opatrzył wzruszającym opisem rodzinnej tragedii.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Utrata tych istnień to tragedia, której nie da się zmierzyć. Mój kuzyn Donovan zginął podczas strzelaniny. Był dla nas światłem i kimś, kto zawsze zjawiał się, gdy ktoś go potrzebował. Bardzo ważne jest to, aby zarówno moja rodzina, jak i rodziny innych ofiar, uzyskały przejrzyste, sprawiedliwe i uczciwe informacje na temat tego, co się stało. Zasługują na to. Virginia Beach jest uosobieniem nadziei i wytrwałości. Jako społeczność przejdziemy przez ten trudny czas i wyjdziemy z niego jeszcze silniejsi - czytamy.

W piątek 26 marca doszło w Virginia Beach do serii trzech strzelanin. W jednej z nich brał udział właśnie Donovan Lynch, który według lokalnej policji miał "wymachiwać bronią podczas strzelaniny".

Szef policji Virginia Beach, Paul Neudigate poinformował podczas konferencji prasowej, że oficer, który strzelił do Lyncha miał na sobie kamerę. Jednakże nie wiadomo z jakiego powodu, podczas strzelaniny była ona wyłączona. Z tego też powodu ciężko jest o solidne dowody w sprawie.

Obecnie prowadzone jest śledztwo. Policjant, z którego rąk miał zginąć kuzyn Williamsa, został przydzielony do prac administracyjnych.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić