o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Piękne kobiety za więziennymi murami. Konkurs na miss zza krat

Podziel się

Federalna Służba Więzienna Rosji ogłosiła konkurs na najpiękniejszą strażniczkę więzienną. O tytuł walczy obecnie 12 kandydatek z całego kraju. Głosowanie odbywa się przez Internet.

Piękne kobiety za więziennymi murami. Konkurs na miss zza krat
Anastazja Okolełowa walczy o tytuł miss Federalnej Służby Więziennej (Federalna Służba Więzienna)
bEpEeicB

Dwanaście finalistek konkursu piękności zostało wcześniej wyselekcjonowanych spośród blisko 100 kandydatek. Część z nich pochodzi z odległych zakątków Rosji, w tym Murmańska czy wyspy Sachalin na Dalekim Wschodzie. Głosowanie potrwa do 11 czerwca.

Rosja. Miss strażniczek więziennych. Piękne kobiety walczą o koronę

Aktualnie w wyścigu po koronę miss służby więziennej prowadzi z ponad 14 proc. głosów pochodząca z Republiki Tuwy na południu Syberii Diana Sat. Tuż za nią plasuje się Waleria Agojan z wynikiem niższym o ponad 2 pp. Trzecie miejsce zajmuje Anastazja Okolełowa.

bEpEeicD
bEpEeicJ

To nie pierwszy taki konkurs. Dwa lata temu walczono o tytuł miss Gwardii Narodowej

Federalna Służba Więzienna to nie pierwsza rosyjska organizacja rządowa, która promuje swoją pracę organizując konkurs piękności. W 2019 roku podobne zawody urządziła Gwardia Narodowa. Konkurs wygrała wtedy policjantka Anna Kramtsowa z obwodu swierdłowskiego.

Kobieta odniosła pewne zwycięstwo, zdobywając ogromną popularność na Instagramie. Ostatecznie została jednak zwolniona z pracy. Kramtsowa twierdzi, że stało się tak przez zazdrość koleżanek i próbowała odwołać się od decyzji w sądzie.

bEpEeicK

Sędziowie odrzucili jednak żądania byłej policjantki jako "bezpodstawne". Teraz kobieta nie jest zadowolona, że wzięła udział w konkursie. Twierdzi, że cała sytuacja tylko przysporzyła jej problemów.

Wszyscy są teraz wobec mnie uprzedzeni – twierdzi.

Obejrzyj także: Miss Polski Wirtualnej Polski 2020. Rozmowa z Laurą Wycichowską

bEpEeicL
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpEeide
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić