Pijany zajechał po paliwo. W samochodzie znaleziono coś przerażającego

177

Na stacji benzynowej w Trzebnicy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. W jego aucie znaleziono przedmioty, które wyglądały, jak broń palna i granaty. Na miejsce wezwano saperów.

Pijany zajechał po paliwo. W samochodzie znaleziono coś przerażającego
W samochodzie zatrzymanego znaleziono granaty. (Pixabay)

Do zdarzenia doszło w środę rano na stacji benzynowej przy ul. Wrocławskiej w Trzebnicy. Jak przekazuje "Gazeta Wrocławska", jeden z klientów stacji zauważył, że mężczyzna tankujący paliwo jest prawdopodobnie pijany. Na miejsce wezwał policję.

Nas stacji benzynowej z granatem

Patrol zbadał trzeźwość kierowcy i okazało się, że faktycznie jest pod wpływem alkoholu. To jednak nie wszystko. W trakcie kontroli pojazdu w schowku znaleziono przedmioty, które przypominały broń palną i granaty.

Starszy mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę. Jest mieszkańcem powiatu trzebnickiego. Policja ewakuowała pracowników i klientów stacji benzynowej - przekazał w rozmowie z "Gazetą Wrocławską" podkom. Piotr Dwojak, oficer prasowy policji w Trzebnicy.

Na miejsce wezwano saperów, ewakuowano pracowników stacji i odpowiednio zabezpieczono teren. Przedmioty zostały zabezpieczone i wkrótce ekspert ma ustalić, czy jest to atrapa, czy prawdziwa broń.

Wypowie się też co do zabezpieczonej broni i tego, czy mężczyzna mógł ją przewozić – dodał Dwojak.

Miejsce akcji zabezpieczała także straż pożarna. Jak informuje policja, akcja została już zakończona, a stacji ponownie zaczęła funkcjonować.

Zobacz także: Niedźwiedź przechodził do psów przez mur. 17-latka z USA postanowiła ich bronić
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić