Piotr Adamczyk dostał porządny łomot. Od psa, kobiety i mężczyzny

20

Ostatnia wyprawa Piotra Adamczyka do Stanów Zjednoczonych była bardzo udana. Polski aktor zagrał w szeroko komentowanym serialu "For All Mankind". To jednak nie jedyna produkcja, w której wziął udział. Na planie nowego serialu "Hawkeye" wcielił się w złoczyńcę. Swoją przygodę z amerykańskim kinem akcji rozpoczął od zebrania porządnego łomotu.

Piotr Adamczyk dostał porządny łomot. Od psa, kobiety i mężczyzny
Piotr Adamczyk zagrał w amerykańskim serialu z uniwersum Marvela (AKPA)

Piotr Adamczyk dostaje bęcki: najpierw od psa, potem kobiety, a następnie mężczyzny – tak można podsumować występ polskiego aktora w premierowym odcinku miniserialu "Hawkeye". Produkcja opowiada o postaci o tym samym imieniu z komiksów Marvela. Adamczyk gra w serialu rosyjskiego gangstera.

Piotr Adamczyk w bitwie na pięści. Został szybko znokautowany

W "Hawkeye" Piotr Adamczyk wcielił się postać o imieniu Tomas. Bohater grany przez aktora należy do grupy znanej jako Tracksuit Draculas. To gang przestępców rosyjskiego pochodzenia.

W pierwszym odcinku serialowa postać Adamczyka nie ma łatwego życia. Kiedy wrzuca torby z łupami do ciężarówki, jego plany krzyżuje pies. Czworonóg łapie go za nogawkę i powala na ziemię.

W dalszej części Piotr Adamczyk nie ma wcale lżej. Kiedy wraz ze swoimi pobratymcami próbuje porwać główną bohaterkę Kate Bishop (graną przez Hailee Steinfeld), dostaje od niej solidny łomot. Na koniec polski aktor pada na ziemię po ciosie od tytułowego Hawkeye'a (Jeremy Renner).

"Hawkeye". Piotr Adamczyk zagrał ważną rolę w amerykańskiej produkcji

W zeszłym tygodniu Piotr Adamczyk miał okazję bawić się z resztą obsady "Hawkeye" podczas oficjalnej premiery serialu. Aktor na czerwonym dywanie pojawił się wraz z żoną. Dopisywał mu znakomity humor.

W rozmowie z reporterką Variety Piotr Adamczyk przyznał, że ze wszystkich aktorów z filmowego uniwersum Marvela najchętniej poznałby Paula Rudda, grającego Ant-Mana. Polski aktor podkładał głos pod tę postać w polskiej wersji filmu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Za "Hawkeye" odpowiada Disney+. Pierwszy odcinek wskazuje, że w serialu odwzorowana zostanie dość wiernie komisowa wersja wydarzeń. Jaki dalszy los czeka w serialu Piotra Adamczyka? Przekonamy się już wkrótce.

Obejrzyj także: Piotr Adamczyk w amerykańskim serialu. Zagrał polskiego prezydenta

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić