Piotr Adamczyk podsycił plotki. Dołączył do świata Marvela?

2

Piotr Adamczyk doskonale wie, jak podsycić plotki. Coraz więcej wskazuje na to, że aktor dołączył do świata Marvela. Nie brakuje doniesień o jego roli w serialu "Hawkeye".

Piotr Adamczyk podsycił plotki. Dołączył do świata Marvela?
Na zdjęciu: Piotr Adamczyk (akpa)

Piotr Adamczyk opublikował materiały, które wskazują na to, że plotki o jego udziale w produkcji Marvel Studios mogą okazać się prawdziwe! Polski aktor miałby wystąpić w serialu "Hawkeye".

Pierwsze spekulacje na ten temat pojawiły się pod koniec lutego 2021 roku. Adamczyk podsycił plotki, publikując zdjęcia z planu jakiejś produkcji, które można interpretować jako potwierdzenie jego roli w serialu. "Hawkeye" to amerykański superbohaterski serial dramatyczny na podstawie postaci o tym samym pseudonimie z komiksów wydawnictwa Marvel Comics. "Hawkeye" ma zadebiutować w serwisie Disney+ w drugiej połowie 2021 roku.

Warto wspomnieć, że 21 marca Adamczyk obchodził 49 urodziny. Z tej okazji otrzymał życzenia od jednej z aktorek, które zagrają w produkcji Marvel Cinematic Universe.

"Hawkeye". Adamczyk zaprzyjaźnił się z Cox?

Bohaterką powyższych materiałów jest Alaqua Cox. Ta aktorka wystąpi w serialu "Hawkeye" jako Echo. Antyradio.pl podaje, że prawdopodobnie będzie to nowa przeciwniczka tytułowych bohaterów - Clinta Bartona i Hailee Steinfeld.

Powyższe materiały sugerują, że Adamczyk i Cox mają dobre relacje. Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalną informację w sprawie tego, czy wspólnie wystąpią w produkcji Marvela.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić