Pirat gwałtownie hamował i wyszedł z auta. 10 minut później zginął na miejscu

835

Niebywała i jednocześnie smutna historia wydarzyła się w miejscowości Skaryszew (woj. mazowieckie). Kobieta nagrała rejestratorem jazdy agresywne zachowanie na drodze jednego z kierowców. Mężczyzna 10 minut później zginął w wypadku.

Pirat gwałtownie hamował i wyszedł z auta. 10 minut później zginął na miejscu
Pirat drogowy wyszedł z samochodu do autorki nagrania (YouTube, STOP CHAM)

Do niebezpiecznej sytuacji drogowej doszło 20 listopada ok. godziny 17:30. Kobieta kierująca samochodem nagrała swoim rejestratorem jazdy pirata drogowego, który wymusił na niej pierwszeństwo, a następnie intencjonalnie zahamował, jadąc przed nią. Wideo zostało opublikowane na YouTube przez kanał STOP CHAM.

Pirat drogowy był agresywny wobec autorki nagrania. Po zmuszeniu jej do niebezpiecznego hamowania wyszedł z samochodu i zaczął kierować się w jej stronę. Przerażona kobieta postanowiła ominąć go i odjechać, aby zminimalizować potencjalne niebezpieczeństwo ze strony agresora.

Agresywny kierowca kontynuował niebezpieczną jazdę. Kilkanaście minut po wydarzeniach z nagrania kierowany przez niego golf zderzył się czołowo z passatem podczas nieudanego manewru wyprzedzania. Mężczyzna zginął na miejscu, a podróżująca drugim samochodem rodzina trafiła do szpitala.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić