Wróć na
oprac. Robert Czykiel
|

Pogoda na weekend. Nadchodzą wysokie temperatury. Będą też burze i ulewy

1
Podziel się

W weekend mogą pojawić się ulewy i burze, ale w całej Polsce będzie bardzo ciepło. Szczególnie w niedzielę, gdy termometry pokażą nawet 26 stopni Celsjusza.

Pogoda na weekend. Nadchodzą wysokie temperatury. Będą też burze i ulewy
Prognoza pogody na weekend (Ventusky.com)
bCHvPFLp

W ciągu tygodnia pogoda była kapryśna, bo pojawiały się opady deszczu i burze. W weekend będzie bardzo ciepło. W niektórych regionach kraju są jednak możliwe ulewy i burze.

Pogoda na weekend - sobota 6 czerwca

Już w sobotę 6 czerwca zauważymy różnicę. Synoptycy nie przewidują opadów w całym kraju, choć niebo będzie częściowo zachmurzone. Będzie także bardzo ciepło.


Na południu, wschodzie i w centralnej Polsce termometry pokażą nawet 23 stopnie Celsjusza. Chłodniej będzie na północy i zachodzie, gdzie temperatura będzie się wahać między 17 a 20 stopni Celsjusza.

bCHvPFLr

Pogoda na weekend - niedziela 7 czerwca

Jeszcze cieplej zrobi się w niedzielę 7 czerwca. Warto jednak mieć przy sobie parasol, bo możliwe są ulewy i burze. W Rzeszowie może spaść nawet 18 mm deszczu, a niewiele lepiej będzie w Zakopanem, Białymstoku, czy Lublinie.

Sucho będzie w zachodniej Polsce, gdzie nie są przewidywane opady. Najbardziej gorąco będzie w południowo-wschodniej części kraju, bo tam ma być nawet 26 stopni Celsjusza. Tak też będzie w Warszawie. W pozostałych regionach Polski będzie od 20 do 25 stopni Celsjusza.

bCHvPFLS
KOMENTARZE
(1)
miecio
miesiąc temu
po żyjemy zobaczymy cy sprawdzi się
Najnowsze komentarze (1)
miecio
miesiąc temu
po żyjemy zobaczymy cy sprawdzi się
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić