o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Pogoda na Wielkanoc 2021. Czego należy się spodziewać? Oto najnowsza prognoza!

1
Podziel się

Coraz większymi krokami zbliża się Wielkanoc 2021. Czy nadchodzące święta będą pogodne i ciepłe? Jakiej pogody należy się spodziewać w Wielkanoc? Synoptycy dzielą się najnowszymi przewidywaniami.

Pogoda na Wielkanoc 2021. Czego należy się spodziewać? Oto najnowsza prognoza!
Jaka pogoda czeka nas w Wielkanoc? (Unsplash.com, Julian B. Sölter)
bDUonXSJ

Póki co nie jest pewne, jaka pogoda towarzyszyć będzie Wielkanocy. Serwis fanipogody.pl podaje, że wyliczenia modeli na razie są dość chwiejne.

Na ten moment wiele wskazuje na to, że w święta będzie dość chłodno. Nie chodzi o siarczysty mróz, ale o maksymalne temperatury w granicach 10 stopni Celsjusza.

bDUonXSL

Najcieplej ma być na zachodzie kraju, a najchłodniej - we wschodniej części Polski. Pojawiają się doniesienia wskazujące na to, że poranki w Wielkanoc mogą przynosić delikatny przymrozek. Szczególnie zagrożeni są nim mieszkańcy wschodnich rejonów kraju.

Pogoda. Kiedy będzie cieplej?

Wiele wskazuje na to, że cieplejszy okres czeka nas pod koniec marca. W Wielkanoc będzie chłodniej, a tuż po świętach pogoda znów znacznie się poprawi. Przewidywania ekspertów sugerują, że termometry mogą pokazać wówczas nawet 16-17 stopni Celsjusza.

Długoterminowe przewidywania należy analizować z przymrużeniem oka. Do Wielkanocy zostało jeszcze trochę czasu, więc wiele może się wydarzyć. Pozostaje mieć nadzieję, że święta będą całkiem pogodne i dostarczą Polakom mnóstwo pozytywnej energii na ten trudny czas.

bDUonXSR
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUonXTm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
hania z piły
4 tyg. temu
kiedy jestem rozebrana to cała płonę i moja pussy jest wilgotna
Najnowsze komentarze (1)
hania z piły
4 tyg. temu
kiedy jestem rozebrana to cała płonę i moja pussy jest wilgotna
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić