Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Poirytowani Rubikowie nagrali piosenkę. "Hej matoły, otwórzcie szkoły!"

23

Piotr i Agata Rubikowie chcieliby, aby szkoły zostały ponownie otwarte. Małżonka znanego kompozytora już jakiś czas temu wyznawała, że ma serdecznie dość zdalnej edukacji. Teraz razem ze swoim mężem nagrała piosenkę z mocnym przesłaniem do rządu!

Poirytowani Rubikowie nagrali piosenkę. "Hej matoły, otwórzcie szkoły!"
Piotr i Agata Rubikowie nagrali piosenkę skierowaną do rządzących (Instagram @piotr_rubik)

Jeszcze niedawno Agata Rubik wyznawała w sieci, że już ma dosyć zdalnego nauczania. Z jej słów jasno wynikało, że mocno ją to przytłacza i chciałaby, żeby szkoły zostały możliwie jak najszybciej otwarte.

Teraz Agata postanowiła pójść krok dalej. Zaangażowała swojego męża i... wspólnie nagrali piosenkę z apelem do rządzących.

Hej, matoły, otwórzcie szkoły! Nieważne ferie, nieważne galerie. Hej, matoły, otwórzcie szkoły! Yeaaaaaaah - śpiewają Rubikowie.

"To piosenka żartobliwa"

Piotr Rubik spodziewał się, że internauci mogą skrytykować tekst utworu ze względu na obraźliwą treść, a w zasadzie jedno słowo - "matoły". By uniknąć nieporozumień, dorzucił opis.

Info dla ewentualnych "oburzonych": jest to piosenka żartobliwa, w ramach realizacji programu "lepiej śmiać się niż płakać". Słowo na "m" zostało w niej zaśpiewane z czułością i nic lepiej nie rymowało się ze "szkoły". Próbowałem "osioły", ale to nie było to... calm and smile - przekazał muzyk.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić