Angelika Karpińska| 

Polak skazany we Włoszech. Molestował niepełnosprawne dziecko

155

Włoski sąd skazał 39-letniego Polaka za przemoc seksualną wobec niepełnosprawnego dziecka. Mężczyzna został znaleziony w sypialni chłopca i miał na sobie jedynie jego majtki.

Polak skazany we Włoszech. Molestował niepełnosprawne dziecko
39-letni Polak molestował niepełnosprawne dziecko (Pixabay)

Sąd w mieście Forli skazał 39-letniego Polaka na 17 miesięcy więzienia za przemoc seksualną wobec nieletniego. Chodzi o zdarzenie, do którego doszło 31 grudnia ubiegłego roku.

Rodzice niepełnosprawnego dziecka wezwali policję do swojego domu w Forli we Włoszech. Odkryli, że w sypialni chłopca znajduje się obcy mężczyzna. 39-letni Polak miał na sobie jedynie majtki dziecka - podała agencja Adnkronos.

Nagi Polak znaleziony w sypialni niepełnosprawnego dziecka

Mundurowi ustalili, że mężczyzna wyważył drzwi wejściowe do domu i wkradł się do sypialni chłopca. Następnie rozebrał się do naga i położył na łóżku dziecka. Przerażony chłopiec został znaleziony w łazience, nie miał na sobie ubrań.

Mężczyzna został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile. Dziecko przewieziono na izbę przyjęć w celu sprawdzenia stanu zdrowia i ewentualnych oznak przemocy seksualnej. Po wizycie specjalistycznej chłopiec został wypisany ze szpitala, nie stwierdzono u niego żadnych widocznych obrażeń. Jednak na jego ubraniu, prześcieradle i poduszce znaleziono materiał genetyczny należący do Polaka.

Zobacz także: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci poszukują włamywacza z Włodawy

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić