Aldona Brauła
Aldona Brauła| 
aktualizacja 

Polak zaginął 9 lat temu. Policja znalazła ciało

40

Policja z West Yorkshire Police przekazała informację o odnalezieniu ciała Polaka, który był poszukiwany od 9 lat. Dariusz Michałowski zaginął w marcu 2011 roku

Polak zaginął 9 lat temu. Policja znalazła ciało
Dariusz Michałowski zaginął w marcu 2011 roku.

44-letni Dariusz Michałowski był widziany po raz ostatni 13 marca 2011 roku w Huddersfield. Po 9 latach znaleziono jego szczątki, a policja próbuje odnaleźć sprawców domniemanej zbrodni.

Ciało zostało znalezione w polu niedaleko Hays Lane w Mixenden, w pobliżu Halifax. West Yorkshire Police podaje, że śmierć Polaka nie była przypadkowa. Od samego początku prowadzono śledztwo w sprawie morderstwa.

Policja szuka sprawców morderstwa

Rodzina Dariusza Michałowskiego została już o wszystkim poinformowana. Od czasu zaginięcia 44-latka, aż pięciu mężczyzn zostało zatrzymanych w związku ze sprawą, jednak wszyscy zostali zwolnieni z aresztu.

Zobacz także: Adam Bodnar o strajkach. "Policja musi być rozliczona"
Dariusz był mężem i ojcem, który pracował na utrzymanie młodej rodziny, która zasługuje na to, by wiedzieć, co się z nim stało. Jego rodzinie zależy teraz na sprawiedliwości za zabójstwo i zachęcam każdego, kto ma informacje, do ujawnienia ich - powiedział detektyw Tony Nicholson z West Yorkshire Police.

44-latek wyjechał do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pracy. Utrzymywał jednak stały kontakt ze swoją rodziną. Osoby posiadające informacje na jego temat mogą skontaktować się z HMET – Homicide and Major Enquiry Team (West Yorkshire, England, UK) za pośrednictwem numeru 101 lub poprzez kontakt na stronie www.westyorkshire.police.uk.contactus.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić