Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Polak zaginął 9 lat temu. Policja znalazła ciało

20
Podziel się:

Policja z West Yorkshire Police przekazała informację o odnalezieniu ciała Polaka, który był poszukiwany od 9 lat. Dariusz Michałowski zaginął w marcu 2011 roku

Polak zaginął 9 lat temu. Policja znalazła ciało
Dariusz Michałowski zaginął w marcu 2011 roku.

44-letni Dariusz Michałowski był widziany po raz ostatni 13 marca 2011 roku w Huddersfield. Po 9 latach znaleziono jego szczątki, a policja próbuje odnaleźć sprawców domniemanej zbrodni.

Ciało zostało znalezione w polu niedaleko Hays Lane w Mixenden, w pobliżu Halifax. West Yorkshire Police podaje, że śmierć Polaka nie była przypadkowa. Od samego początku prowadzono śledztwo w sprawie morderstwa.

Policja szuka sprawców morderstwa

Rodzina Dariusza Michałowskiego została już o wszystkim poinformowana. Od czasu zaginięcia 44-latka, aż pięciu mężczyzn zostało zatrzymanych w związku ze sprawą, jednak wszyscy zostali zwolnieni z aresztu.

Zobacz także: Adam Bodnar o strajkach. "Policja musi być rozliczona"
Dariusz był mężem i ojcem, który pracował na utrzymanie młodej rodziny, która zasługuje na to, by wiedzieć, co się z nim stało. Jego rodzinie zależy teraz na sprawiedliwości za zabójstwo i zachęcam każdego, kto ma informacje, do ujawnienia ich - powiedział detektyw Tony Nicholson z West Yorkshire Police.

44-latek wyjechał do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pracy. Utrzymywał jednak stały kontakt ze swoją rodziną. Osoby posiadające informacje na jego temat mogą skontaktować się z HMET – Homicide and Major Enquiry Team (West Yorkshire, England, UK) za pośrednictwem numeru 101 lub poprzez kontakt na stronie www.westyorkshire.police.uk.contactus.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(20)
Spotkał
2 lata temu
rodaków i mu pozazdrościli. Norma
Chyba
2 lata temu
jakieś bezpańskie to pole, skoro od 9 lat nie uprawiane
Max
2 lata temu
Hipoteza: zamordowali go rodacy, motywem nieporozumienia lub to, że ofiara była w przeszłości Policjantem.
Jaś
2 lata temu
Straszne. Jeżeli to prawda, że był policjantem w Polsce to może zamordowali go ludzie ukrywający się na Wyspach i którzy go rozpoznali ? Brytyjska policja jak zechce to znajdzie sprawców ale to nie znaczy, że spotka ich sprawiedliwa kara.
Alok
2 lata temu
Znałem Darka to kolega mojej siostry. Wielokrotnie gościł w naszym domu. Był policjantem ale takim normalnym. Był przewodnikiem psa policyjnego. Sam z psem patrolowali ulice Słupska. Bardzo go szkoda bo był dobrym człowiekiem.
Marecki
2 lata temu
Przycisnąć kolegów.
obiektywnie
2 lata temu
niestety szkoda wielu młodych ludzi , którzy szukali swojego miejsca do życia. Często znaleźli śmierć. Szkoda - zawsze to obcy kraj , zwyczaje i duże stresy - często zakrawa o problemy z psychika i kończy się alkoholizmem i śmiercią
Kris
2 lata temu
Nie zdziwię się, jeżeli się okaże,że zrobili to Polacy, chyba najbardziej agresywna nacja w UK, nie spotkałem gorszych.
Piter
2 lata temu
Angielska miłość i gościnność do Polaków go zabiła...
Worszow elit
2 lata temu
Nie jeden wyjechał i nie jeden nie wrócił, szkoda tych małych dzieci co muszą bez ojca się wychowywać i z zazdrością obserwować jak kolega czy koleżanka w tulają się w ojca, trauma na całe życie.
Arlin
2 lata temu
Prawie 9 lat mieszkam na Mixenden I jestem w szoku faktem że odnaleziono tam ciało, gdyż jest tam i niewielki lasek oraz zbiornik wodny A bywalam tam często z psem na spacerze. Wyrazy współczucia dla rodziny
Kazek,
2 lata temu
Źle mu z oczu patrzy.
mają rację
2 lata temu
internauci wytykając błąd bo poprawna forma to "przy statule a nie statui"
stoik
2 lata temu
We wszystkich nacjach są zbrodnie . Najwięcej ich dokonai Niemcy . Mnóstwo ... Żydzi ale o tym nie wilno pisać by nie być oskarżony o antysemityzm . Zdarza się to i w naszej nacji . Nie podoba mi się jednak uwypuklanie tego że zbrodniarzem był Polak
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić