Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Michał Nowak
Michał Nowak | 

Policja szuka ofiar bioenergoterapeuty. Podstępem zmuszał kobiety do seksu

254

26-latka przez rok nie odważyła się opowiedzieć o "leczeniu" u krakowskiego "specjalisty". Kiedy w końcu się przełamała, okazało się, że jej matka przeżyła to samo. Kobiety zawiadomiły policję, ta zatrzymała 62-latka. Ofiar mogło być dużo więcej.

Policja szuka ofiar bioenergoterapeuty. Podstępem zmuszał kobiety do seksu
(East News, Newsweek Polska, Reporter)

26-latka miała kłopoty ze zdrowiem. Postanowiła odwiedzić bioenergoterapeutę, którego poleciła jej koleżanka. W internecie "cudotwórca" wyglądał bardzo przekonująco.
Cena pojedynczej wizyty wynosiła kilkaset zł. Przy czym na jednym spotkaniu "terapia" się nie kończyła. Jednak zatrzymany przekonywał, że jest skuteczny zarówno przy problemach duchowych jak i przy chorobach somatycznych.

Matka 26-latki poszła do tego samego uzdrowiciela. 48-latka przyznała, że oskarżony też uprawiał z nią seks w ramach terapii. Opowiedziała o tym dopiero wtedy, gdy córka zdobyła się z nią na szczerość i pierwsza zdradziła, co działo się za drzwiami gabinetu "cudotwórcy".

62-letni mężczyzna usłyszał zarzuty z art.197 § 1 i 2 KK. Mówi on o doprowadzeniu podstępem osoby do obcowania płciowego i poddania się innej czynności seksualnej. Wobec podejrzanego zastosowano policyjny dozór. Zastosowano również zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych na odległość mniejszą niż 50 metrów, a także nakaz powstrzymania się od wszelkiej działalności bioenergoterapeutycznej.

Śledczy podejrzewają, że ofiar mogło być dużo więcej. Prawdopodobnie w ciągu ostatnich kilku lat wykorzystanych zostało wiele kobiety z różnych rejonów kraju.

Policjanci zwracają się prośbą. Apelują do wszystkich kobiet, które korzystały w Krakowie z tego typu "usług" bioenergoterapeuty o zgłaszanie się osobiste do Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Krakowie. Można udać się do niego osobiście (znajduje się przy ul. Siemiradzkiego 24) lub dokonać zgłoszenia telefonicznego pod numerami:

* 12-61-52-620 (policjantka prowadząca postępowanie) **

  • 12-61-52-650 ( sekretariat)

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Rytuał kambo trafił do Polski. Ekspert: to eksperymentowanie na własnym ciele
Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Które z określeń najlepiej opisują artykuł:
Wybrane dla Ciebie
Powrót zimy? Pokazali skutki gradobicia w woj. lubelskim
Absurdalny koniec meczu. Nie wiedział, że wygrał!
Korona Kielce jedzie do Gliwic. Vukovic: możemy uczynić święta barwniejszymi
Multimedalistka pobiegła w zawodach szkolnych. Film obiegł internet
Darmowa kawa w Żabce. "Zapraszamy wszystkich klientów"
Chiny jako alternatywa dla USA? "Musimy wziąć na siebie odpowiedzialność"
Nagle Messi podał nazwisko Lewego. Wymienił go w nietypowym gronie
Nagranie z muzeum ich pogrążyło. Wśród skazanych syn polityka i radny
Tragedia w Hamburgu. Nie żyje 15-latek. Siedmiu Syryjczyków w areszcie
Policja ostrzega. Tego nie wolno robić w lany poniedziałek
Pod ziemią czekała tajemnica. Historyczne odkrycie przy budowie UW
Sałatka warstwowa na Wielkanoc. Ten przepis to hit
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić