Policja w żałobie. Nie żyje Waldemar Zwierzyński

571

Polska policja w żałobie. W wieku 43 lat nagle zmarł Waldemar Zwierzyński, dzielnicowy Komisariatu Policji w Janikowie. Był wzorem policjanta, angażował się w akcje społeczne.

Policja w żałobie. Nie żyje Waldemar Zwierzyński
Smutne wieści z policji. Zmarł Waldemar Zwierzyński (Policja)

Policja poinformowała o śmierci aspiranta sztabowego Waldemara Zwierzyńskiego, który służył od ponad 21 lat. Początkowo był w ogniwie patrolowym w Komendzie Powiatowej Policji w Inowrocławiu, później w Komisariacie Policji w Pakości i Janikowie. Od 2013 roku pełnił służbę jako dzielnicowy.

Zawsze aktywny, chętny do pomocy kolegom oraz mieszkańcom nawet poza służbą. Był wyróżniającym się policjantem. Wielokrotnie spotykał się z dziećmi w przedszkolach i szkołach na terenie gminy Janikowo i edukował ich na temat zasad bezpieczeństwa - podkreślają jego koledzy.

Zaangażowany po służbie

W listopadzie ubiegłego roku z rąk przedstawicieli Zarządu Głównego PCK i prezesa Honorowych Dawców Krwi w Inowrocławiu otrzymał odznaczenie nadane przez ministra zdrowia za działanie w wyjątkowy sposób na rzecz ratowania ludzi. Oddał bowiem 35 litrów krwi.

Waldemar Zwierzyński zmarł nagle w wieku 43 lat, "opuszczając pogrążonych w żalu żonę i syna, policjantów i pracowników policji".

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Polka oczarowała odważnym strojem. "Uwielbiam"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić