Policja zamknęła rodzinny biznes. Kwitł na terenie całego kraju

155

Policjanci zamknęli biznes 44-letniego mężczyzny i 39-letniej kobiety. Od 2019 r. utrzymywali się z prostytucji. Nie oni jednak pracowali z klientami. Byli posiadaczami kilku mieszkań, m.in. w Rybniku i udostępniali je kobietom świadczącym usługi seksualne.

Policja zamknęła rodzinny biznes. Kwitł na terenie całego kraju
Zatrzymana para utrzymywała się z sutenerstwa (Śląska Policja)

Para na co dzień mieszkająca w powiecie cieszyńskim zajmowała się sutenerstwem, ich pracownice prowadziły działalność w całym kraju. Biznes został wykryty przez policjantów z Rybnika.

44-latek i 39-latka mieli kilka mieszkań, z których uczynili rodzinny biznes. Wynajmowali je kobietom świadczącym usługi seksualne. W ten sposób para utrzymywała się od sierpnia 2019 roku.

Jedno z mieszkań było właśnie na terenie Rybnika w woj. śląskim. Wydział kryminalny z tego miasta dostał informację o procederze. Nie trzeba było długo czekać, aż funkcjonariusze zatrzymają sutenerów.

W wynajmowanych prywatnych mieszkaniach usługi seksualne świadczyły kobiety, które odpowiadały na ogłoszenia zamieszczone w internecie - zrelacjonowali policjanci ze śląskiej policji.

Trwa postępowanie wobec 39-latki i 44-latka. Grozi im do 5 lat więzienia.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić