o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Policjanci otworzyli skrzynię i zbledli. "Tragiczna noc"

80
Podziel się

Rodzice zostawili swoje dzieci w domu i poszli do pracy. Kiedy wrócili, zauważyli, że rodzeństwo zniknęło. Okazało się, że 10-letnia Anna i siedmioletni Michaił zatrzasnęli się w skrzyni i nie mogli się wydostać. Ciała dzieci znalazł pies tropiący. Policja nie wyklucza udziału osób trzecich.

Policjanci otworzyli skrzynię i zbledli. "Tragiczna noc"
Rodzeństwo udusiło się w skrzyni (Facebook)
bEKkZYaJ

Do tragedii doszło we wsi Mykilske, w obwodzie donieckim na Ukrainie. Około godziny 4:30 rano 35-letnia Swietłana i 41-letni Stanisław wyszli z domu do pracy. Pracowali przy w polu przy zbiorach ziemniaków, około 30 kilometrów od miejsca zamieszkania. W domu zostawili bez opieki dorosłych dwójkę dzieci.

Kontakt się urwał po 10 rano

Około godziny 10 matka zadzwoniła do swoich dzieci po raz ostatni. Potem nikt już nie odbierał telefonu. Rodzice dzieci przyznali, że nie był to pierwszy raz, gdy dzieci zostawały same w domu, ale wcześniej nigdy nie dochodziło do takich sytuacji.

bEKkZYaL

Agencja informacyjna UNN przekazała, że małżeństwo wróciło do Mykilske późnym popołudniem, ale dzieci nigdzie nie było. Rodzice dzwonili też do bliskich i przyjaciół rodzeństwa. Ostatecznie zdecydowali się jednak wezwać policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce w towarzystwie psa tropiącego.

Zwłoki znalazł pies tropiący. Dzieci nie udało się uratować

Jak powiedział portalowi 24tv.ua mieszkaniec wsi Igor, pies ciągle wracał na posesję, jakby czuł, że gdzieś tu są dzieci. Zwierzę zainteresowało się zabytkową skrzynią w domu, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. To właśnie tam znaleziono rodzeństwo bez oznak życia.

bEKkZYaR

Rodzice zadzwonili po karetkę, ale dzieci nie udało się uratować. Lekarze, którzy przyjechali na miejsce, stwierdzili zgon. "Skrzynia jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jest wykonana solidnie, dlatego powietrze może tam praktycznie nie docierać. Dzieci zatrząsnęły się od środka" - mówi Igor.

bEKkZYaS

Rodzina pod opieką socjalną, rodzice nadużywali alkoholu

Choć funkcjonariusze skłaniają się do tezy o nieszczęśliwym wypadku, to nie wykluczają udziału osób trzecich. Wskazują, że brane są pod uwagę wszelkie hipotezy, a śledztwo trwa.

Wiadomo, że rodzina przeprowadziła się do wsi Mykilske około 10 lat temu. Ojciec zmarłych dzieci pracował w kopalni, a matka na kombinacie, ale potem rzucili pracę i pracowali dorywczo, gdzie się da. Służby zwróciły też uwagę, że rodzina była objęta opieką socjalną, a małżeństwo nadużywało alkoholu.

bEKkZYaT
Opiekujcie się swoimi dziećmi, myślcie za nich, przewidujcie niebezpieczne sytuacje i ostrzegajcie przed niektórymi zabawami - zaapelował Artem Kijwko, szef donieckiej policji.

20 września dzieci zostały pochowane. Rodzice i krewni ciężko przeżywają śmierć. Teraz wszyscy przebywają w sąsiedniej miejscowości Ugledar.

Zobacz także: Piraci drogowi w obiektywie drona policyjnego. Nagranie z akcji z Opolskiego
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKkZYbm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(80)
Ot, zbledli.....
4 tyg. temu
tak normalnie zbieleli.
sah
4 tyg. temu
"Rodzice dzieci przyznali, że nie był to pierwszy raz, gdy dzieci zostawały same w domu, ale wcześniej nigdy nie dochodziło do takich sytuacji.", rozumiem, że jeśli wcześniej doszłoby do takiej sytuacji i dzieci już zmarłyby w skrzyni, to rodzice przestaliby je zostawiać w domu same?
w Szoku
4 tyg. temu
22 lata przeżyłem granicę z Rosją ! ich obecność w Polsce ale mimo wszystko trochę byli cywilizowani :) a Ukraina co to za Kraj ?
bEKkZYbn
Bolo
4 tyg. temu
Ja się nie dziwie ? że za czasów Stalina , wykończył ich wielki głód na Ukrainie ? z lenistwa nic się nie chciało posadzić na ogródku ?
ad vocem
4 tyg. temu
Nienawidzę Putina jak psa ! ale tylko on może wprowadzić na Ukrainie cywilizację !
Brawo Ukraina...
4 tyg. temu
Tak a środku były środki do higieny osobistej z Polsza :) ale już wieczorem towar opylili :) i stało tam 3 x 0,7 l :)
Hahaa
4 tyg. temu
Ale jaja
pan.zyzio
4 tyg. temu
w jakim wieku dzieci juz sa dorosle??? sprawa wyglada jakby oddzial upa odwiedzil dom.
kaz
4 tyg. temu
Żeby to się stało gdzie indziej , to bym się zastanowił . Ale na ukrainie to nic dziwnego .
dziadek Anton...
4 tyg. temu
Wywalcie tego pismaka z redakcji ! Tekst typu: Pracowali "przy" w polu przy zbiorach ziemniaków. To jest wstyd dla redakcji !
sofi
4 tyg. temu
straszne...nie można doczytać do konca...przerażajace...
banderowcy
4 tyg. temu
nie takie rzeczy robili Polakom na Wołyniu
Szyper
4 tyg. temu
Boże kto to pisze!!!!!!!!!!!!! ..pracowała na kombinacie....
bEKkZYbf
mmm
4 tyg. temu
Biedne dzieci. Pochodze z rodziny gdzie sie w lecie pomagalo na roli i rodzice nigdy nas nie zostawiali samych w domu. Wszyscy szli na role i jako dzieci bawilismy sie przy polu albo "pomagalismy" jak moglismy. Nie bylo nigdy mowy by w tym wieku nas zostawiono samych w domu...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić