Policjanci pokazali, jak spędzają zmianę w tłusty czwartek. "Nie płacę wam za to"

171

Tłusty czwartek to dzień, w którym chyba nikt nie odmawia sobie pączków i słodkich przysmaków. Również policjanci chętnie sięgają po tradycyjne przysmaki na swoich zmianach, czym chętnie dzielą się w sieci. Wpis, który pojawił się na profilu opolskiej policji, wywołał oburzenie internautów.

Policjanci pokazali, jak spędzają zmianę w tłusty czwartek. "Nie płacę wam za to"
Policjanci pokazali, jak spędzają zmianę w tłusty czwartek. "Nie płacę wam za to" (Pixabay, Twitter, @opolskaPolicja)

Policja w całej Polsce chwali się w sieci, jak spędza zmiany w tłusty czwartek. To dzień, w który bezkarnie można zajadać się pączkami, faworkami i innymi kalorycznymi pysznościami. Nawet policja nie może powstrzymać łasuchów przed dietetyczną zbrodnią i zjedzeniem tradycyjnych kalorycznych kąsków.

Profile komend policji w mediach społecznościowych wypełnione są zdjęciami pączków lub funkcjonariuszy sięgających po lukrowane słodkości. Choć widok policjanta z pączkiem kojarzy się głównie ze Stanami Zjednoczonymi, stereotyp trafił również do Polski. Internauci nie wahali się przed ostrym komentowaniem zdjęć opolskich mundurowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pączki z różnych stron świata. Niektóre propozycje zaskakują

Policjanci pokazali, jak spędzają zmianę w tłusty czwartek. "Nie płacę wam za to"

Opolscy policjanci zaprezentowali na Twitterze swoje selfie, które podpisali: - Jaki dzień, takie dylematy. Pączek z różą, czy z marmoladą? No i ciekawe, gdzie jest taki pączkowy drive-thru. Pomagamy i chronimy i jemy pączki - można przeczytać pod fotografią zapatrzonych w dal policjantów.

Internauci są oburzeni wpisem funkcjonariuszy,. Na Twitterze piszą: - I tak cały rok - sugeruje internauta. Inny dodaje: - Patrząc po was to chyba donut z paluchem. Takie dylematy to poza pracą - nie płacę wam za to - czytamy. Mają rację?

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Koleżanki niezdecydowanych policjantów pokazały się z wybranymi pączkami. Ubrane w odblaskowe kamizelki zapozowały do zdjęcia, które podpisano: - Dzisiaj nie może być inaczej - pomagamy i chronimy i jemy pączki. Koleżanki ze Strzelec Opolskich zdecydowały się na marmoladę i dużo lukru Słodkiego dnia - czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Z kolei na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze pojawiło się jedynie zabawne ostrzeżenia i fotografia oprószonych cukrem pudrem faworków. - Kamiennogórska policja apeluje - Kierowco, spiesząc się po dobra "tłustego czwartku" pamiętaj o zachowaniu ostrożności! Zwolnij i bezpiecznie dotrzyj na miejsce! - czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić