Polka jest Madeleine McCann? Ekspertka stworzyła portret

39

Polka, która twierdzi, że jest zaginioną przed laty Madeleine McCann, wywołała burzę w mediach na całym świecie. Wiele osób uznaje dowody Julii Faustyny za prawdziwe i widzi podobieństwo. Sprawą zajęła się także ekspertka od portretów. Pokazała jak dziś mogłaby wyglądać Madeleine.

Polka jest Madeleine McCann? Ekspertka stworzyła portret
Polka podaje się za Madeleine McCann. (Facebook)

Julia Faustyna w swoich mediach społecznościowych wywołała nie lada sensację. Uważa, że może być zaginioną Madeleine McCann i pokazuje szereg dowodów, które miałyby potwierdzać jej teorię. Chociaż zebrała już ogromną grupę obserwatorów, którzy wierzą w jej słowa, znajdują się też osoby, które mają spore wątpliwości. Do nich należy Simone Malik.

Polka nie jest Madeleine McCann?

Simone Malik jest ekspertką od portretów i rozpoznawania twarzy. W rozmowie z Daily Star omówiła rysy zaginione Madeleine i 21-letniej Polki. Stwierdziła, że nie ma między nimi podobieństwa.

Wierzę, że to nie jest Madeleine McCann. Oczywiście DNA jest jedynym sposobem, który może to udowodnić. Gdyby mogła uzyskać badania DNA, byłoby to fantastyczne, ponieważ położyłoby kres cierpieniu, przez które przechodzi - powiedziała Simone.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sensacja archeologiczna w Kamieniu Pomorskim. Badacze poruszeni

Simone wyjaśniła, że zauważyła pewne podobieństwa między zdjęciami Madeleine i 21-letniej Polki. Doszła jednak do wniosku, że nie były one wystarczająco znaczące, by uznać Julię za zaginioną przed laty dziewczynę.

Kiedy spojrzałam na Julię, nie dostrzegłam żadnego podobieństwa rodzinnego – w ogóle. [...] Po bliższym przyjrzeniu się widać pewne podobieństwa, ale dla mnie to, co naprawdę je zdradziło, to jej szczęka - wyjaśniła Simone.

Simona wskazała także, że usta, szczęka i dołeczki w policzkach są zupełnie inne niż u Madeleine. "Wierzę też, że Madeleine [miałaby] bardzo zarysowane dołeczki. W przypadku Julii ich też tam nie ma. Ma lekkie dołeczki, ale większość ludzi to może mieć" - dodała.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić