aktualizacja 

21-latka z Niemiec: "Jestem Madeleine McCann"

519

21-letnia kobieta podejrzewa, że jest zaginioną Madeleine McCann. W mediach społecznościowych pokazuje dowody, które mają potwierdzać jej słowa. Prosi o pomoc w wykonaniu testów DNA i podkreśla, że policjanci z Wielkiej Brytanii oraz Polski "próbują ją zignorować".

21-latka z Niemiec: "Jestem Madeleine McCann"
21-latka uważa, że Madeleine to ona (TikTok)

Madeline McCann zaginęła w 2007 roku podczas rodzinnych wakacji w Praia da Luz w Portugalii. Rodzice 4-latki - Kate i Gerry McCann - położyli córkę spać, a sami udali się na kolację. Co kilkanaście minut sprawdzali, czy ich córka smacznie śpi i jest bezpieczna. Podczas jednej z takich wizyt Kate zobaczyła, że łóżko Madeleine jest już puste, a okno w pokoju otwarte.

Madeleine McCann odnaleziona?

Od tamtej pory nie udało się trafić na żaden ślad dziewczynki. Pomimo poszukiwań na bardzo szeroką skalę, nagłośnienia sprawy w mediach na całym świecie i licznych wystąpień rodziców, policja wciąż wydaje się daleka od poznania prawdy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Czarna seria zdarzeń w USA. O tym amerykańskie media milczą

Funkcjonariusze zatrzymali pedofila Christiana Bruecknera, którego podejrzewa się o zabójstwo Madeleine. Jednak jak dotąd nie udało mu się niczego udowodnić. Tymczasem w mediach społecznościowych swoją działalność rozpoczęła 21-latka, która twierdzi, że może być zaginioną przed laty Madeleine McCann.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kobieta na Instagramie przedstawia się jako "iammadeleinemcann". Opowiada, że od kilku miesięcy podejrzewa, iż jest zaginioną Madeleine. Wszystko zaczęło się od dziwnych wypowiedzi jej babci. Później dowiedziała się, że jej rodzice nie są jej biologicznymi rodzicami. Kobieta znalazła wkrótce więcej rzekomych dowodów, m.in. charakterystyczne pieprzyki w tych samych miejscach co Madeleine.

Student Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zeznał (tak czytam w internecie), że widział Madeleine McCann kilka dni po jej uprowadzeniu właśnie w tym mieście. Tak się złożyło, że mieszkałam we Wrocławiu, a tylko przez rok w innym miejscu — pisze kobieta.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na Instagramie 21-latka ma już ponad 100 tys. obserwujących. Liczba ta rośnie z każdym dniem. W mediach społecznościowych i prasie pojawiają się kolejne materiały, w których wypowiedzi i dowody influencerki są dokładnie analizowane. Wiele osób nie wierzy w jej wersję, chociażby z powodu różnicy wieku (Madeleine miałaby teraz 19 lat) oraz wyglądu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić