Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

Polka upozorowała swoje porwanie. Niemiecka policja znalazła ją na spacerze z psem

7

Niemiecka policja poszukiwała 23-letniej Polki, która miała zostać porwana. Śledczy przeszukiwali domy w Nauen w Branderburgii i natknęli się na kobietę, gdy spacerowała z psem. Okazało się, że Polka upozorowała swoje porwanie.

Polka upozorowała swoje porwanie. Niemiecka policja znalazła ją na spacerze z psem
Polka upozorowała swoje porwanie w Niemczech (Getty Images)

Polskie władze poinformowały Departament Policji Zachodniej Branderburgii, że 23-letnia Polka mogła zostać porwana. Z ich ustaleń wynikało, że może przebywać w rejonie miasta Nauen - informuje serwis rbb24.de.

Niemiecka policja potraktowała sprawę bardzo poważnie i natychmiast rozpoczęła poszukiwania kobiety. Wkrótce zlokalizowała dwa budynki, które mogły być miejscem jej pobytu.

Rozpoczęto przeszukiwania mieszkań, w które zaangażowała się jednostka Branderburskiego Dowództwa Operacji Specjalnych (SEK). Początkowo nie udało się odnaleźć kobiety.

Polka upozorowała swoje porwanie w Niemczech

Mundurowi zobaczyli jednak w pobliżu kobietę, która była podobna do tej, której poszukiwali. Spacerowała ona z psem. Jak się okazało, była to "porwana" 23-latka.

W mieszkaniu, w którym przebywała Polka, odnaleziono dowód świadczący o tym, że upozorowała swoje porwanie. Podczas przesłuchania 23-latka przyznała się do zarzutów. Dochodzenie w jej sprawie nadal trwa.

Zobacz także: Pochwalił się szybką jazdą na autostradzie. Na nagranie trafili policjanci

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić