Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Polkę zamordowano w Szwecji. Pokazali ostatnie zdjęcie przed śmiercią

22
Podziel się:

Ostatnie zdjęcie żyjącej Beaty Ratzman pokazuje, jak Polka wychodzi z mieszkania w południowej Szwecji. Szła odebrać syna. Niestety, kilka godzin później została zamordowana przez swojego męża.

Polkę zamordowano w Szwecji. Pokazali ostatnie zdjęcie przed śmiercią
Polka zamordowana w Szwecji. Pokazano jej ostatnie zdjęcie (Twitter)

Beata Ratzman była poszukiwana w Szwecji od końca września 2021 roku. Policja 20 listopada, przeszukując las położony w gminie Svedala (20 km na południowy wschód od Malmo), odkryła zwłoki zamordowanej 32-latki.

Polka ostatni raz widziana była 24 września, gdy jechała z mężem samochodem. Małżeństwo miało zatrzymać się w Oxie na obrzeżach Malmo, po czym wysiąść z auta.

Mąż 32-latki wrócił już bez żony. Tłumaczył służbom, że ukochana miała przyjechać z koleżanką. Ta wersja jednak się zmieniła. Mężczyzna twierdził później, że pokłócił się z żoną, zostawił ją i odjechał. 49-latek został aresztowany.

Beata Ratzman nie miała łatwego życia. Za każdym razem, gdy rozmawiała z mężem o opuszczeniu związku, groził jej, że straci opiekę nad swoimi dziećmi. W wywiadach policyjnych, przeprowadzonych z nią na miesiąc przed śmiercią, 32-letnia matka opowiadała o przemocy w jej rodzinie. - Chcę tylko rozwodu - mówiła rozgoryczona.

Za pomocą telefonu komórkowego udokumentowała obrażenia, jakie zadał jej mężczyzna. Wysyłała te zdjęcia do zaufanych osób. Zgłosiła się na policję, złożyła wniosek o rozwód oraz wyłączną opiekę nad ich wspólnym synem, a także zwróciła się o pomoc do opieki społecznej. Ta nie przyszła jednak na czas.

Brutalne zabójstwo Polki w Szwecji. Policja publikuje zdjęcia

Sekcja zwłok wykazała, że ​​Beata została pocięta nożem w okolicach gardła, a także uduszona paskiem od torebki. Prokurator podejrzewa, że ​​siedmioletni syn był świadkiem. Mógł słyszeć, jak mordowano jego matkę. 49-letniemu partnerowi ofiary w związku z tym grożą kolejne konsekwencje.

Szwedzka policja opublikowała kilka zdjęć związanych ze śledztwem. Widzimy na nich Beatę na klatce schodowej oraz miejsce zbrodni. Pokazano także pasek, którym 49-latek miał zamordować swoją żonę.

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
Moneta
2 miesiące temu
Bez znaczenie narodowosc, roznica wieku. Jesli ktokolwiek zabija drugiego czlowieka lub gnebi fizycznie czy psychicznie to... nie jest normalnie. Nikt nie jest niczyja wlasnoscia. A niejednokrotnie wyczuwa sie myslenie z czasow niewolnictwa. Pan nie pozwala Ci, wiec do szeregu. Inaczej hlosta lub smierc. Niczym nie roznimy sie od prymitywnych nacji, jesli to emocje czy ego biora gore and rozumiem I empatia.
Olo
2 miesiące temu
Czy dobrze rozumiem ona miała 5 dzieci ale tylko jedno było tego aktualnego, który ja zabił
Ukr
2 miesiące temu
Jej monż to był poljaki!!!
kika
2 miesiące temu
Zabił tak po góralsku .....bo była tak ogólnie menconca
ProstePytania
2 miesiące temu
kiedy odszkodowania od Szwecji za wymordowanie 43% Polaków, czyli jak by dzisiaj 16 MILIONÓW Polaków żyjących w Polsce,wymordować?
won
2 miesiące temu
Ludzie, jej mąż był Polakiem! Przestańcie głupio komentować!
Łodzianka
2 miesiące temu
Opis pod zdjęciem : na kladce schodowej. Kladka, ech...
Iwona
2 miesiące temu
To ta, która porządnego męża zostawiła z dziećmi, a jak ją wreszcie odnalazł i zażądał alimentów to sobie przypomniała, jak bardzo te dzieci kocha? Igrała, igrała i się doigrała !!!
Twój nick
2 miesiące temu
Pewnie był narodowości lekarsko-inżynierskiej.
ja tam
2 miesiące temu
się cieszę.
no i
2 miesiące temu
prawidłowo.
nazwisko
2 miesiące temu
czyli tam mieszkał to była ich nie nasza i co on tam robiła ,co facetów Polków nie było , jak musiał mu zaleźć za skórę aby zabić --wykończyła faceta psychicznie
prawda
2 miesiące temu
Biden a te twoje wojska i samoloty w polsce to kogo bronią?
ussu
2 miesiące temu
kim byl mąż
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić