Polkę zamordowano w Szwecji. Pokazali ostatnie zdjęcie przed śmiercią

57

Ostatnie zdjęcie żyjącej Beaty Ratzman pokazuje, jak Polka wychodzi z mieszkania w południowej Szwecji. Szła odebrać syna. Niestety, kilka godzin później została zamordowana przez swojego męża.

Polkę zamordowano w Szwecji. Pokazali ostatnie zdjęcie przed śmiercią
Polka zamordowana w Szwecji. Pokazano jej ostatnie zdjęcie (Twitter)

Beata Ratzman była poszukiwana w Szwecji od końca września 2021 roku. Policja 20 listopada, przeszukując las położony w gminie Svedala (20 km na południowy wschód od Malmo), odkryła zwłoki zamordowanej 32-latki.

Polka ostatni raz widziana była 24 września, gdy jechała z mężem samochodem. Małżeństwo miało zatrzymać się w Oxie na obrzeżach Malmo, po czym wysiąść z auta.

Mąż 32-latki wrócił już bez żony. Tłumaczył służbom, że ukochana miała przyjechać z koleżanką. Ta wersja jednak się zmieniła. Mężczyzna twierdził później, że pokłócił się z żoną, zostawił ją i odjechał. 49-latek został aresztowany.

Beata Ratzman nie miała łatwego życia. Za każdym razem, gdy rozmawiała z mężem o opuszczeniu związku, groził jej, że straci opiekę nad swoimi dziećmi. W wywiadach policyjnych, przeprowadzonych z nią na miesiąc przed śmiercią, 32-letnia matka opowiadała o przemocy w jej rodzinie. - Chcę tylko rozwodu - mówiła rozgoryczona.

Za pomocą telefonu komórkowego udokumentowała obrażenia, jakie zadał jej mężczyzna. Wysyłała te zdjęcia do zaufanych osób. Zgłosiła się na policję, złożyła wniosek o rozwód oraz wyłączną opiekę nad ich wspólnym synem, a także zwróciła się o pomoc do opieki społecznej. Ta nie przyszła jednak na czas.

Brutalne zabójstwo Polki w Szwecji. Policja publikuje zdjęcia

Sekcja zwłok wykazała, że ​​Beata została pocięta nożem w okolicach gardła, a także uduszona paskiem od torebki. Prokurator podejrzewa, że ​​siedmioletni syn był świadkiem. Mógł słyszeć, jak mordowano jego matkę. 49-letniemu partnerowi ofiary w związku z tym grożą kolejne konsekwencje.

Szwedzka policja opublikowała kilka zdjęć związanych ze śledztwem. Widzimy na nich Beatę na klatce schodowej oraz miejsce zbrodni. Pokazano także pasek, którym 49-latek miał zamordować swoją żonę.

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić