Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Słowa dyrektora WHO. Tyle osób umrze podczas igrzysk w Tokio

28
Podziel się

Koszmarne przewidywania dyrektora generalnego WHO. Tedros Adhanom Ghebreyesus oszacował, ile osób umrze z powodu COVID-19 do końca igrzysk olimpijskich.

Słowa dyrektora WHO. Tyle osób umrze podczas igrzysk w Tokio
Tedros Adhanom Ghebreyesus (Getty Images)
bEURFKpx

Dyrektor generalny WHO spostrzegł, że pandemia koronawirusa jeszcze się nie skończyła. Zaznaczył ponadto, że ci, którzy uważają inaczej, "żyją złudzeniami".

Pandemia skończy się, gdy świat zdecyduje się, aby ją skończyć. To jest w naszych rękach - podkreślał, zachęcając do szczepień przeciw COVID-19.
bEURFKpz

Igrzyska olimpijskie. Jasne stanowisko dyrektora WHO

Tedros Adhanom Ghebreyesus uważa, że igrzyska olimpijskie powinny dojść do skutku. Wszystko po to, by "pokazać światu co można osiągnąć przy odpowiednim planie i wystarczających środkach bezpieczeństwa". Jego zdaniem igrzyska powinny być "świętem nadziei".

Jednocześnie przedstawił ponurą wizję. - Ponad 100 tysięcy osób umrze z powodu COVID-19 na całym świecie od dziś do końca igrzysk olimpijskich - zaznaczał dyrektor generalny WHO.

bEURFKpF

Igrzyska olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca. Impreza potrwa do 8 sierpnia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEURFKqa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
Tede_1993
5 miesięcy temu
Ten Pan wszystkim grozi że umrą?
kolo
5 miesięcy temu
ja mam nadzieję, że on w końcu kipnie...
pawel
5 miesięcy temu
gdzie było WHO pod koniec 2019 roku ?
bEURFKqb
Kot
5 miesięcy temu
A kiedy pompa ci z forum ekonomicznego, g6, itd?. Byłby spokoj
Toja
5 miesięcy temu
Dyrektor WHO Tedros to jasnowidz i prorok. Wie ile osób umrze. Wie także jakie pojawią się kolejne mutacje "wirusa".
Cyrenejczyk
5 miesięcy temu
Dyrektor WHO już w sobotę się skończy
Pytam
5 miesięcy temu
Ilu Etiopczykow zmarlo przez tego pana??????
Dorcia
5 miesięcy temu
To znaczy że ich wymordują, tak to rozumiem. Ja bym w ogóle zbojkotowala tą olimpiadę. A tak w ogóle zamknalam bym Europę dla Chin. Chiny to bomba tykająca jak USA i Anglia. A pretensje możemy tylko mieć do rządzących. Chyba w komunie czułam się bezpieczniejsza niż teraz
Demokrata
5 miesięcy temu
Ci co trucizny produkują cieszą się jak nas podtruja Igrzyska w Tokio odwołane choć bilety już sprzedane Może jeszcze fanom fiknac uda się szczepionkę wstrzyknąć I nie ważne czy bezpieczne , niezbadane lecz skuteczne I popłyną idioci i popłyną idiotki bo nie chciało im się przeczytać ulotki
Janek
5 miesięcy temu
Ludzie, po prostu przestańcie czytać te wypociny! Przestaniemy czytać, klikalności nie będzie to skończy się pisanie bzdurnych artykulików. To takie proste.
M1306
5 miesięcy temu
W Polsce będzie jeszcze najkoszmarniejsze. Jak ludzie zdechną bez szczepionki o wiele więcej i najprędzej pójdą do grobu
Emerytka
5 miesięcy temu
Nie patrzmy na to co inni robią czyli nic, leczmy ludzi pd samego początku choroby, trzeba olbrzymiego szpitala takiego jak w Nowym Jorku i lekarzy których jest za mało na 1000 mieszkańców bo chyba dwóch? Czy są jakieś dane ze więcej? Pielęgniarki ratownicy sprzęt i lekarstwa
Gerhard
5 miesięcy temu
Chyba podłapał te ponure wizje od Jackowskiego jasnowidza które nie chcą się sprawdzać
bEURFKpT
plany WHO
5 miesięcy temu
Widać mafia WHO planuje rzucić na te igrzyska kolejnego ludobójczego wirusa, grzyba albo bakterię. WHO tylko tym sie zajmuje.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić