o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Słowa dyrektora WHO. Tyle osób umrze podczas igrzysk w Tokio

28
Podziel się

Koszmarne przewidywania dyrektora generalnego WHO. Tedros Adhanom Ghebreyesus oszacował, ile osób umrze z powodu COVID-19 do końca igrzysk olimpijskich.

Słowa dyrektora WHO. Tyle osób umrze podczas igrzysk w Tokio
Tedros Adhanom Ghebreyesus (Getty Images)
bEqZxEgl

Dyrektor generalny WHO spostrzegł, że pandemia koronawirusa jeszcze się nie skończyła. Zaznaczył ponadto, że ci, którzy uważają inaczej, "żyją złudzeniami".

Pandemia skończy się, gdy świat zdecyduje się, aby ją skończyć. To jest w naszych rękach - podkreślał, zachęcając do szczepień przeciw COVID-19.
bEqZxEgn

Igrzyska olimpijskie. Jasne stanowisko dyrektora WHO

Tedros Adhanom Ghebreyesus uważa, że igrzyska olimpijskie powinny dojść do skutku. Wszystko po to, by "pokazać światu co można osiągnąć przy odpowiednim planie i wystarczających środkach bezpieczeństwa". Jego zdaniem igrzyska powinny być "świętem nadziei".

Jednocześnie przedstawił ponurą wizję. - Ponad 100 tysięcy osób umrze z powodu COVID-19 na całym świecie od dziś do końca igrzysk olimpijskich - zaznaczał dyrektor generalny WHO.

bEqZxEgt

Igrzyska olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca. Impreza potrwa do 8 sierpnia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqZxEgO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
Tede_1993
1 tyg. temu
Ten Pan wszystkim grozi że umrą?
kolo
1 tyg. temu
ja mam nadzieję, że on w końcu kipnie...
pawel
1 tyg. temu
gdzie było WHO pod koniec 2019 roku ?
bEqZxEgP
Kot
1 tyg. temu
A kiedy pompa ci z forum ekonomicznego, g6, itd?. Byłby spokoj
Toja
1 tyg. temu
Dyrektor WHO Tedros to jasnowidz i prorok. Wie ile osób umrze. Wie także jakie pojawią się kolejne mutacje "wirusa".
Cyrenejczyk
1 tyg. temu
Dyrektor WHO już w sobotę się skończy
Pytam
1 tyg. temu
Ilu Etiopczykow zmarlo przez tego pana??????
Dorcia
1 tyg. temu
To znaczy że ich wymordują, tak to rozumiem. Ja bym w ogóle zbojkotowala tą olimpiadę. A tak w ogóle zamknalam bym Europę dla Chin. Chiny to bomba tykająca jak USA i Anglia. A pretensje możemy tylko mieć do rządzących. Chyba w komunie czułam się bezpieczniejsza niż teraz
Demokrata
1 tyg. temu
Ci co trucizny produkują cieszą się jak nas podtruja Igrzyska w Tokio odwołane choć bilety już sprzedane Może jeszcze fanom fiknac uda się szczepionkę wstrzyknąć I nie ważne czy bezpieczne , niezbadane lecz skuteczne I popłyną idioci i popłyną idiotki bo nie chciało im się przeczytać ulotki
Janek
1 tyg. temu
Ludzie, po prostu przestańcie czytać te wypociny! Przestaniemy czytać, klikalności nie będzie to skończy się pisanie bzdurnych artykulików. To takie proste.
M1306
1 tyg. temu
W Polsce będzie jeszcze najkoszmarniejsze. Jak ludzie zdechną bez szczepionki o wiele więcej i najprędzej pójdą do grobu
Emerytka
1 tyg. temu
Nie patrzmy na to co inni robią czyli nic, leczmy ludzi pd samego początku choroby, trzeba olbrzymiego szpitala takiego jak w Nowym Jorku i lekarzy których jest za mało na 1000 mieszkańców bo chyba dwóch? Czy są jakieś dane ze więcej? Pielęgniarki ratownicy sprzęt i lekarstwa
Gerhard
1 tyg. temu
Chyba podłapał te ponure wizje od Jackowskiego jasnowidza które nie chcą się sprawdzać
bEqZxEgH
plany WHO
1 tyg. temu
Widać mafia WHO planuje rzucić na te igrzyska kolejnego ludobójczego wirusa, grzyba albo bakterię. WHO tylko tym sie zajmuje.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić