Porwał 7-letnią córkę i zniknął. Razem wystąpili w talk-show

Pochodzący z Kanady Michael Jackson porwał swoją 7-letnią córkę, aby "uchronić ją" przed szczepieniem. Mężczyzna pojawił się na chwilę w skrajnie prawicowym talk-show, gdzie powiedział, że robi to "czego wymaga od niego Bóg".

Porwał 7-letnią córkę i zniknął. Razem wystąpili w talk-show
Michael nie chce zaszczepić swojej 7-letniej córki. ("Live With Laura-Lynn")

Pochodząca z Kanady Mariecar Jackson zgłosiła policji, że jej były mąż porwał ich córkę Sarę, żeby nie została zaszczepiona. Kobieta twierdzi, że nie widziała 7-latki już od miesiąca.

Ojciec chce "uchronić" 7-latkę przed szczepieniem

Tymczasem ojciec 7-latki, Michael Jackson, pojawił się online w prawicowym talk-show "Live With Laura Lynn". Tam opowiedział, dlaczego zdecydował się ukrywać córkę i powiedział, że nie odda jej, dopóki jego była partnerka będzie nalegać na szczepienie.

Michael, ojciec dziewczynki, po dokładnym przestudiowaniu danych i badań naukowych doszedł do wniosku, że dzieci nie potrzebują szczepionki – przekazano w talk-show.

Jackson pokazał Sarę w talk-show na dowód, że 7-latka jest zdrowa i szczęśliwa. Powiedział, że nie odda dziewczynki i "robi to, czego wymaga od niego Bóg". Mężczyzna utrzymuje, że chce ochronić córkę przed szczepionką, która w jego mniemaniu jest niebezpieczna.

Prowadząca talk-show Laura Lynn rozmawiała przez chwilę także z 7-latką. Zapytała ją, czy chce być zaszczepiona, na co Sara odpowiedziała, że nie. Ojciec wmówił jej, że szczepionka jest niebezpieczniejsza od koronawirusa.

Ponieważ to może zmienić twoje DNA, a nie wierzę, że Bóg tego ode mnie chce. I [szczepionka] może sprawić, że się rozchorujesz i umrzesz - wyrecytowała 7-latka.

Matka dziewczynki prosi o pomoc w odzyskaniu dziewczynki. Nagłaśnia sprawę w lokalnych mediach i internecie. Wynajęła także prawników i detektywów, ale nikomu nie udało się zlokalizować Michaela i Sary.

Zobacz także: Zadała "jedno i proste" pytanie wiceministrowi z PiS. Oto, co odpowiedział
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić