Angelika Karpińska| 

Poseł PiS pochwalił się zdjęciem ze ślubu. "Nasz Nowy Ład"

15

Paweł Rychlik, poseł PiS z Wielunia, ma powody do szczęścia. Polityk poślubił swoją ukochaną. Pochwalił się zdjęciem z uroczystości. "Mój Nowy Ład = Nasz Nowy Ład" - napisał.

Poseł PiS pochwalił się zdjęciem ze ślubu. "Nasz Nowy Ład"
Paweł Rychlik wziął ślub (Newspix)

Kilka tygodni temu Paweł Rychlik zakaził się koronawirusem. Ciężko przechodził chorobę. W rozmowie z "Faktem" przyznał jednak, że wierzył, iż wyzdrowieje i w końcu będzie mógł wziąć "wymarzony i przekładany ślub".

Poseł PiS wziął ślub. Posypały się gratulacje

W końcu para stanęła na ślubnym kobiercu. 34-letni polityk pochwalił się zdjęciem z uroczystości. "Mój Nowy Ład = Nasz Nowy Ład" - napisał. Wpis zebrał kilkaset polubień i komentarzy z gratulacjami.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Tak długo czekaliśmy, przez obostrzenia przepadła nam sala, którą mieliśmy od dawna umówioną. Nie mogliśmy się doczekać, ale w końcu się udało - powiedział Paweł Rychlik "Faktowi".

Polityk z wykształcenia jest farmaceutą, a jego żona pracuje jako lekarka. Poznali się na studiach. Poseł twierdzi, że ślub i wesele było takie, jakie wymarzyli. "Kościół, potem obiad w ogrodzie, tort" - powiedział. Jednocześnie zapewnił, że goście starali się zachować społeczny dystans.

Zobacz także: Polski Ład zaprezentowany. Kiedy pierwsze ustawy? Minister odpowiada

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić